Honest Guide

(relácia)

Pořad Prague Guide, se zaměřuje na zahraniční turisty, kterým ukazuje Prahu očima autorů Janka Rubeše a Jana Mikulky. Pořad se vysilá jak na serveru YouTube, tak na českém Stream.cz, kde je opatřen českými titulkami. (Stream.cz)

Bezejmený

Povinnost (nejen) pro turisty! I já děkuji za objevení zajímavých míst v Praze, o kterých jsem vůbec netušil (Colloredo-Mansfeldský palác napiříklad). Záslužná práce v podobě ukázání a boje proti různým formám tourist traps (směnárny, taxíky, obchody, restaurace, stánky, mniši apod... ) a bullshits (obchody plné nejen sovětských suvenýrů na hlavní ulici, trdelníky, "historická auta", šílená reklama apod.). Držím palce do budoucna a přeji Jankovi a Honzovi co nejvíce odběratelů a sledujících. ()

UncleMorty

"Praha je jediný civilizovaný místo v čechách" - Pražáci co v životě nevytáhli paty z města. Jankovi fandím už od dob kdy ještě jeho pořady sídlily na streamu a je až k neuvěření jaký bizár a hnus se děje v hlavním městě, které je dlouhodobě nejvyhledávanějším městem na světě co se týká památek. Počítaje jednou turistickou pastí konče podvodníkama na ulici. ()