Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (2)

Vyšehrad (2016)

Vyšehrad byl ze začátku skvělou satirou. Vtipnou formou nám zrekapituloval spoustu afér a témat, které hýbaly naším fotbalem. Štáfek se pro roli Lavického narodil. Jenže tak nějak nechápu ten obrovský hype, který se kolem seriálu objevil. Je určitě pěkný sledovat tolik fotbalových osobností, které tady mají nějaký ten štěk, ale poslední díly jsou vyloženě průser. Humor vystřídala trapnost a závěr je vyloženě vyčpělý. Jako by to Jakub Prachař tušil a ze seriálu po polovině odešel, škoda, jeho agent byl skvělý. Nosek je místo toho slabý čaj. Vyšehradu by určitě slušela trochu delší stopáž a víc dílů. Potenciál je tady obrovský, tohle je zkratkovité, někdy vtipné, ale rozhodně ne dotažené. ()

Máma (2017) (E07) odpad!

Fekální humor si opravdu mohli odpustit. Po prvních dobrých dílech jde seriál pěkně z kopce. ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)