Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Hidan k tomuto seriálu (3)

Vyšehrad (2016)

První díly neuvěřitelná bomba, skvělá věc pro fanoušky českýho fotbalu, úspěch jako blázen, nejprobíranější seriál v ČR. Sám jsem si je několikrát pouštěl znovu. Bohužel tvůrce seriálu úspěch strašně zaskočil a pokračování, už pod mnohem větším tlakem, totálně nezvládli. Zaprvé šla do háje kvalita, kdy pak člověk po shlédnutí litoval, že se na to vůbec koukal (u mě v tomhle vede 5tej díl a první půlka dílu č.7) a zadruhé pak přišerně zmrvená administrativa, kdy OBBOD vymáčkne na lidech 3 měsíce členství v době, kdy museli vědět, že žádný díly Vyšehradu nevyjdou, protože prostě a jednoduše nejsou ještě natočený. A v souvislosti s touhle svinskou krádeží si lidé, zcela logicky, stěžovali na FB hlavní fiktivní postavy seriálu, kde to ale někdo fakt nedomyslel a nechal na komentáře odpovídat Jakuba Štáfka, který pak hrdě ukazuje, že je ještě větší blbec, než v tomto seriálu. Že si neudrželi Prachaře jako mínus nehodnotím, zahrál to sice skvěle, ale J. Nosek ho pak zastoupil celkem důstojně (Btw rozebírat proč Prachař odešel spadá už do oblasti bulváru, teré se pokud možno vyhýbám, tak to nechám bez dalšího komentáře.). Celkově u Vyšehradu strašná škoda toho potenciálu, ale částečně za to vlastně ani nemohli a já jsem ve výsledku strašně rád za tenhle seriál, na česko dobrá práce páni herci. ()

Kabelka (2016) (E04)

Super díl s dozvuky ve formě "potrefená husa se vždycky ozve" z Plzně. Škoda jen, že "Nemyslíš - zaplatíš" nefungovalo tady. Skvělý! ()

Máma (2017) (E07)

Tak jsme se dostali k fekálnímu humoru, bomba. Myslel jsem, že už to nic nezachrání, ale druhá půka a skvělej Jiří Ployhar to fakt dal. Důrazně doporučuju si scénu s děvkou u Laviho přetočit, pak to ujde. ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)