Justin Timberlake + the Tennessee Kids

(koncert)
Dokumentárny / Hudobný
USA, 2016, 90 min

Záznam z posledního vystoupení světového turné „Justin Timberlake & The Tennessee Kids 20/20 Experience Tour", které trvalo 2 roky. Koncert se odehrává v MGM Grand Garden Aréně v Las Vegas. (Dio_Padre)

pierre9

JT uznávam a tešil som na tento koncert. Vo výsledku to bolo ale víťazstvo formy nad obsahom - prvotriedni umelci (vrátane JT) usilujúci sa o špičkovú show, no podľa mňa na dobrý koncert potrebujete aj dobré pesničky, ktoré tu, žiaľ, chýbali. 2,5* ()

MeanWhile

Je škoda, že z více než dvouhodinové show vznikl jen hodinu a půl dlouhý záznam. Díky tomu vypadly z repertoáru pecky jako Murder, Not a Bad Thing, TKO a to trochu kazí celkový dojem snímku. Nicméně, jsem osobně rád že jsem chytil Justina v jeho top formě a v roce 2014 jsem byl na jeho koncertu v Praze. A zopakovat si tenhle zážitek po čtyřech letech znovu, paráda. Kdyby se udělal záznam z Prahy, myslim si že by film byl jeste o něco lepší. Lidi ve Vegas mi přišly hodně při zemi, asi už jsou zvyklí že jim v MGM vystupujou největší hvězdy den co den. O aréně plnou mobilů ani nemluvě, ale to už je globální problém koncertů. Lidi radši koukají na svět přes digitální zařízení než svýma očima. Hodnocení pražského koncertu - 20/20 (Experience). ()

• Několik písní z původního playlistu koncertu bylo ve filmu vystřiženo. Jsou to například: "TKO", "Strawberry Bubblegum", "Summer Love", "Cry Me A River", "True Blood", "Tunnel Vission", "Seňorita", "Heartbreak Hotel", "Not A Bad Thing", "Cabaret" a "Take Back The Night". (Dio_Padre)