EvilPhoEniX

Objevil jsem zapadlý Martial Arts klenot z Indonésie, který vyšel rok po Raidu a opět zde hraje Cecep ( Z Raidu 2 finále v kuchyńi) a je to slušné.Film se odehrává ve futuristické Dystopii v roce 2032 v Jakartě, kde liberace se stává novým Tyranem. Děj je sám o sobě zajímavý a netradiční, je rozložen na 3 etapy, kde každá se věnuje jedné postavě, které se v závěru setkají. Má to občas slabší CGI efekt, ale vizuál sám o sobě je slušný, ale zajímá Vás určitě to nejhlavnější, samotná Akce!Celý ten film je natočen kompletně ve Slow Motionu, což jsem teda rozhodně ještě neviděl, tohle je Snyderverse v Indonésii, ale díky tomu jsem si dokázal plně užít fakt hezky propracovanou choreografii Indonéského Silatu, kamera je přehledná, takže všechny údery, chvaty jdou krásně vidět, je to celkem drsné ( gore sice úplně ne, ale zlomenin se film nebojí) a ve finále kdy se střetne Cecep jako záporák s hlavními hrdiny, tak to je opět mazec jak má být.Vidět film 5 let zpět, asi bych byl spokojenější, střední část filmu mi přišla trochu pomalejší, ale prvních 30 minut a posledních 30 minut jsem si opravdu užil inovativní akce. Příběh 3/5, Akce 4/5, Humor>Ne, Násilí 3/5, Zábavnost 4/5 Hudba 4/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 4/5, Napětí 3/5 7.5/10, ()