Slančíkovci sa dostávajú do čoraz väčších problémov a skupinu ovládne strach. Noro nevyriešil problém s Ukrajincami, tak prišli za nimi do vily. Ak sa s návštevou nedohodnú, následky budú katastrofálne. Maxo už oficiálne spolupracuje s Hanou a spolu vyšetrujú prípad vraždy. Podozrivých je veľa, dôkazov a svedectiev málo. Nora na polícii hľadá tajomná žena, Maxo ju evidentne pozná a musí jej vysvetliť, že Noro prešiel na druhú stranu. Pre oboch je to nepríjemné. Maxo sa radí aj so Zorou, ako pokračovať vo vyšetrovaní a zároveň jej prezradí informáciu, ktorá ju šokuje. Vo vysokých kruhoch sa rieši dodávka obrovského množstva zbraní a v nemocniciach náhle umierajú nevinní pacienti. (TV JOJ)

mira007

Já tomuto seriálu fandím, ale nějak se zatím nemůžu ničeho chytnout v ději. Obsahuje to až moc hloupých věcí na daný žánr, ale stále doufám, že se to rozjede. První řada měla o dvě třídy lepší rozjezd. ()

pichta

Postupne čoraz väčšie zamotávanie deja robí v tom neprehľad. Ako divák sa začínam strácať, keď si musím domýšľať možné stretnutia a z toho vyplývajúce možné dohody. Slančíkovci si to posrali a čoraz viac sa im nedarí. Noro je asi už fakt pravá ruka Vlada. A koniec? Uf. Zase niečo nové do deja ()