Dom mŕtvych

• Česko House of the Dead (viac)

Skupina teeanagerů je přivedena kapitánem Kirkem (Jürgen Prochnow) na opuštěný ostrov. Zde se má konat velká party. Bohužel zde čekají pouze hladové zombie. Naštěstí se ukáže, že kapitán Kirk je blázen do zbraní a ani druhá strana tak nebude zcela bezbranná. Boj proti nemrtvým může začít... Filmová verze oblíbené videohry s originálními scénami ze hry. (Pohrobek)

JackBurda

Kapitán Kirk, umělý gore, nelimitovaná munice dokud zničehonic nedojde, 10ti minutovej masakr při běhu k domu, slavná hláška a mnohem víc, proč je tohle prča. Zábavná, hloupá adrenalinová, akční prča. ()

Yin

Je to trapné, ubohé a blbé. Ke cti režiséra stejně nezábavné jako herní předloha. Uwe Boll už by si měl opravdu najít jiný koníček, než kterým jsou převody počítačových her do naprosto hloupých filmů. Nicméně já mám mrtváky rád i v tom nejblbějším balení :-) ()

mangui

To to byl první film od Uweho, který jsem viděl a musím říct že jsem nebyl hned znechucen jako mnozí zde. Pokud na to někdo koukal skutečně jako na horor nebo dokonce thriller, tak mohl být asi zklamán, ale já na to koukal jako na komedii a v tom duchu to bylo skutečně výborné. Mám rád filmy, které se snaží tvářit strašně vážně, ale ve skutečnosti jsou naprosto k smíchu. ()

E-Fox odpad!

Asi před týdnem jsem měla jisté zdravotní potíže, jejichž průběh jsem později popsala slovem "zvracečka". Jedná se zároveň o první výraz, který se mi asocioval, když jsem se zkusila zamyslet nad komentářem k tomuto..no, k téhle věci. Myslim, že to byla dobrá volba pro můj první Boll-movie, protože mi zabrání udělat takovou hloupost znova. Ten člověk je neuvěřitelnej, neuvěřitelnej! Dokáže posbírat všechny hovadiny, co do filmu nepatří, jsou nevkusný a diváka zaručeně znechutí, potom je stokrát zhorší, zmutuje strašnou mimozemskou nákazou a nakonec je natočí! Dokáže vykrást hlášky a motivy, který nejsou nijak dobrý, zničit veškerou logiku, zdravej rozum a řád věcí na světě, anihilovat jakýkoli estetično, hloubku děje...i děj. On z vás dokáže vysát naději v budoucnost lidstva, protože co to je za svět ve kterým žijeme, když se tohle může natáčet? Na závěr: "blabla....abyste byl nesmrtelný, ale proč????" "Abych žil věčně..." ()

Avicii

House of the Dead není zas tak špatný film, i přes to nízké hodnocení a tu spoustu negativních komentářů. Já jsem se docela dobře nasmál a film mi nepřišel zas tak hrozný, koukat se na to dalo. Nejlepší postava byl kapitán Kirk, samopal v rukách a v ústech doutník! Líbilo se mi jak kapiták Kirk rozdal všem zbraně a rázem se ze všech stali hotoví ostrostřelci, nejlepší scéna z celého filmu byla jak se musí přeživši dostat přes armádu zombíků do toho dřevěného baráku, to byl solidní masakr! ()

aiv

já nechápu, že je to mezi 200 nejhoršími. vždyď to bylo zábavné. jednu dobu to byl můj oblíbený film. a poslední hláška o lásce mě fakt dostala :-) ()

SB

Tak jsem shlédnul tento kus od Uweho a zas takový bol to nebyl. Je to takový standardní zombický, lehkožánrový, pohádkový horor s mnoha klišé, ale docela zábavný a dobře koukatelný. Nepřišlo mi, že by se film sám bral nějak vážně, ostatně u tohoto žánru to snad ani nejde. Poznámka o ponorce byla trapná, kdežto kamerové oblety pobavily. Klidně bych se na to kouknul ještě jednou. Odpad bych tomu nedal, protože kvality některých amerických sraček to zdaleka nedosahuje. ()

romulus

Jediný co je tomto filmu dobrý je jedna akční scéna (když vyskočí ta ženská a vystřelí z brokovnice) a pěkný ženský. Jenom díky tomu dávám jednu hvězdičku, jinak to je samozřejmě odpad!!! ()

cubiczech

proc jsem hodnotil tak vysoko? jednoduse, protoze tenhle film je opravdu pro zasmati lidi se silnym zaludkem, sebezesmesnujici bolluv styl s prehnanymi bullet timy na rucne nosene kamere :-D nebo herci, ktere vybrali na castingu nekde v pubertalnim pajzlu, vypujcili si od nich par like-joke hlasek ze startreku a natocili film, kdo vubec muze s bollem pracovat? sebrat honorar a utyct :-D ()

vlada-xxx odpad!

Videl jsem uz stovky filmu....tento je ovsem zcela jednoznacne nejhorsi, a to po vsech strankach.......kdyby jste se ted zvedly ze zidle a sli natocit film-zvladli by jste to podstane lepe....staff tohoto filmu musel byt bez vyjimky retardovany.....schvalne se vsimnete "nocniho svetla" to je neuveritelne.... ()

Stanford odpad!

Tohle je první a poslední Bollův film, který jsem viděl. Špatné herecké obsazení, špatná hudba, špatná kamera a střih. Všechno špatné. Tím jen kazí adaptaci. ()

YOGI_BEAR odpad!

Shodou okolností se ke mě tento film dostal. Kámoš vypaluje úplně všechno a tohle bylo mezi tím a já si jen chtěl ověřit, jestli je to tak špatné, jak se říká. A ověřil jsem si to. Názorná ukázka a demonstrace, že bez talentu se nedá točit. Uwe Boll ještě nenatočil byť jen průměrný film a dle jeho výběrů(pouze adaptace her, jejiž děj by se dokázal vměstnat i do 20 vteřinové reklamy) scénářů, asi zatím jen tak žádný nenatočí. Kdyby se to nebralo vážně a byly by přidány nějaké humorné prvky, dalo by se přemýšlet i o jiném hodnocení. ()

Snooper

Kdyby to tvůrci brali jako parodii na cokoliv, tak dám klidně pět, ale v tomto případě...myslím, že ne, Time. Tohle cosi mě nerozplakalo, ale rozesmálo, což není zase až tak špatný výsledek. ()

Další evoluce HALO?

Další evoluce HALO?

12.06.2005

Vy všichni kdo jste trávili dlouhé hodiny palbou do odporných emzáků ve famózní pařbičce od Microsoftu, máte nový smysl života! A sice držení palců, nebo radši pěstí, aby vaše milované HALO: COMBAT… (viac)