kaylin odpad!

„Arachnicide“ je ukázkou diletantství. Já mám rád filmy, které jsou béčkové, které jsou jednoduché, ale pokud ani do takového filmu tvůrci nedají něco víc, tak prostě nejsem schopný jej hodnotit dobře. A „Arachnicide“ není dobrý film. Není zde humor, není zde dobrá akce, není zde drama, nejsou zde povedené triky a už vůbec zde nejsou postavy, které by stálo za to sledovat. Prostě špatný film. ()

Israha

Únavná přehlídka filmařské nekvality, žel navíc ještě i prosta invence a jakéhokoliv nadhledu. První zmutovaní pavouci se ke všemu objeví až po více než padesáti minutách stopáže (do té doby jsou k vidění jen křečovité pokusy o vytvoření military atmosféry a thrillerového dusna, které ve svém otrockém lpění na žánrových klišé vůbec nefungují), a pak teda aspoň začne nějaká ta řežba, která je nicméně tak otupující a jednotvárná, že nakonec ubíjí úplně srovnatelně, jako užvaněná první půlka filmu. Tohle by bylo špatné i někde v devadesátkách, a tím spíš dnes, kdy se v rámci žánru béčkového eko-horroru tvůrci předhánějí v tom, kdo přijde s větší magořinou a kdo si ze sebe bude dělat víc prdel. ()