Réžia:
Jevgenij IvanovKamera:
Michail LevitinHrajú:
Andrej Sokolov, Jurij Orlov, Alexandr Strojev, Valerij Děgťar, Natalja Surkova, Olga Beljavskaja, Viktor Těrelja, Fjodor Lavrov, Igor Golovin (viac)Hrajú
Sergej Losev
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Darja Jurgens
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Michail Karpenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Valerij Ibragimov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Agejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Igor Ivanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dmitrij Podnozov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Sajutalin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Mark Gavrilov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Sergejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Maxim Sergejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Svetlana Ščedrina
Sovietsky zväz
Alexej Sevasťanov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Sotikova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Lušin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Michail Razumovskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Miesto akcie nemeniť! (1979) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jekatěrina Untilova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Ščerbakova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Mučenikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Alexandr Ťurin
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)