Tsuki

Téměř neznámý seriál a přitom takový skrytý poklad! Navíc s velmi zajímavým námětem, který poukazuje na to, že pokrevní pouto není vše a že skutečnou a plnohodnotnou "rodinu" je možné utvořit i se skupinou zprvu cizích lidí, které však dohromady svede osud. Dále se tento seriál týká zásadních otázek, se kterýma se potýká člověk, kterého v životě potkala smutná tragédie a snaží se vypořádat s minulostí, aby byl znovu šťasný. Jsou to otázky týkající se například pocitu viny a vzájemného pochopení. Celkově musím říct, že tento seriál je možná ještě o malý kousek lepší než Summer Snow, kde Dómoto Cujoši hraje podobný typ postavy. I tady je svým způsobem hlavní postavou, ale seriál se věnuje všem postavám téměř rovnou měrou, takže se dá těžko určit, kdo je "hlavní" a kdo "vedlejší". Ale právě to je na tom hezké, protože se takhle seriálu skutečně povedlo utvořit obraz rodiny, kde každá postava má své místo a svou důležitost. Jednotlivé charaktery jsou výborně prokreslené a působí jako skuteční lidé z masa a kostí. Jen velmi nerada jsem se s nimi v tomto seriálu loučila. Home drama má možná trochu podivný "tuctový" název, který nic moc neřekne, ale vlastně je to skutečně rodinné drama o utvoření společného domova. Rozhodně se však nenechte odradit doslovností názvu. Je to seriál nabitý emocemi, který nabízí krásný pohled na vztahy mezi lidmi. ~(4,8)~ ()