UFC 201: Lawler vs. Woodley

(relácia)
  • USA UFC 201 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
USA, 2016

Účinkujú:

Dana White

Show se uskutečnila 30. července 2016 ve Philips Arena (Atlanta, Georgia). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Fredy Serrano vs. Ryan Benoit
2) Érik Pérez vs. Francisco Rivera
3) Jake Ellenberger vs. Matt Brown
4) Karolina Kowalkiewicz vs. Rose Namajunas
5) Robbie Lawler vs. Tyron Woodley (UFC Welterweight Championship) (TheSpearCZ)

Psychor

Paráda. Jakožto znalec bojových sportů tleskám tomuto turnaji. Po předchozích převážně úspávajících akcích nabídlo UFC 201 konečně tu pravou interesantní podívanou. Hned první souboj hlavního programu Benoit - Serrano přinesl neortodoxní boj plný netradičních technik a skvělých takedownů. 4-* Následoval zápas Pérez - Rivera, který sice patřil k tomu jednoznačně nejhoršímu a diváky až na pár přestřelek příliš nenadchl, avšak od té doby už šla úroveň jen a jen nahoru. 2+* V duelu Ellenberger - Brown bylo k vidění bleskové technické KO, kterému předcházel přesně mířený kop do Brownových jater. 4-* Předčasným vrcholem celého večera pak byla bitva drobných žen mezi Kowalkiewicz a Namajunas. Sympatická polská bojovnice Kowalkiewicz předvedla výbornou práci koleny, kterými svou soupeřku zcela demoralizovala a zvrátila tak vývoj tohoto napínavého zápasu ve svůj prospěch a zřejmě si tím i vybojovala titulový zápas s Joannou Jedrzejczyk, na který se už nyní velmi těším. 5-* Turnaj UFC 201 pak uzavřel souboj Woodley - Lawler, v kterém si Lawler již po pár desítkách vteřin ustlal na zemi a Woodley tak mohl slavit zisk titulu. 4* ()

malylada

No kdo se mi smál, že je hlavní zápas pass, tak se směju :D. No prostě Woodle předvedl neskutečný vypínač a váha je opět ještě zamotanější a otevřenější. Jsem na to zvědavý, ale stylově, že by Woodley porazil Thompsona se mi uplně nezdá. Ale fantastický KO. Namajunas prokaučovala neskutečně zápas a tím mi prohrála balík a zahojení se ran. První kolo pod kontrou a v druhem takticky totálně selhala. Nechápu, proč tak dlouho držela klinče, kde dostala tak 20 kolen. Zbytek zápasu bez štávy a rozdíl v tvrdosti byl znát. Prostě zuřím ještě nyní. Nemůžu si pomoci, ale nedokáži si představit, že by Karolína mohla ohrozit Joanu. Po informaci, kdy jsem zjístil, že Jake trenuje už v kings mma, tak jsem Browna na tikety v průběhu nedával a udělal jsem dobře. Takový výkon už jsme od Ellebengera dlouho neviděli a přeji mu to, že se ještě na špičce udrží. Docela jsem zvědavý na další zápas. Brown mě zklamal a je dost přehypovaný tou serkou, na TOP absolutní špičku nemá. Perez s Riverou parádní řežba a jen mě mrzí, že jsem nenašel odvahu něco hodit na Pereze. Snad Riveru po sérce 1:5 nevyhodí, je to nesmírně koukatelný borec. V Prelims ukázal parádní formu Krylov, to jsem nečekal. Trošku mi tou aktivitou připomína Denisu :D. Masvidal s přehledem super výkon. Prelims se hodně povedly. Zklamání určitě Grabowski, prišlo mi, že se složil po ani ne čistých úderech a když už prohrál s nemásným Hamiltonem, tak UFC je asi na něj moc.... Večer byl paradní a nebýt Namajunas, mohl být i bohatý :D ()

ConanVJ

Benoit vs. Serrano 4,5* Pěkný zápas, trochu krvavý, kterému chybí ukončení před limitem. .......... Rivera vs. Perez. 4* Na tomto zápase se mi nejvíc líbí poslední kolo, kde je to hodně zajímavé a i dost krvavé. ............. (9) Brown vs. Ellenberger 5* hodně rychlý zápas ukončený TKO. .......... (3) Namajunas vs. (5) Kowalkiewicz 4,5* Pěkná většinou striková podívaná v ženském podání. Bitva až do samotného závěru, ale opět mi tu chybí ukončení před limitem. ........... (c) Lawler vs. (4) Woodley 5* Hodně rychlé KO, které jsem tedy nečekal. .......... Pro mě povedený event kterému chybí víc ukončení před limitem. 85% :) ()