Detektívka Martine Monteilová je na stope psychopatickému sériovému vrahovi, ktorý v noci v uliciach Paríža prepadáva a zabíja osamelé ženy. Bojuje za vytvorenie centrálnej databázy vzoriek DNA, ktorá by mohla dopomôcť k vyriešeniu podobných prípadov a konečne dolapiť zločinca, no jej najväčšími nepriateľmi sú niektorí z jej kolegov, ktorí nedokážu akceptovať ženu v policajnom zbore. (RTVS)

kolemjdouc

no fajn .Rok 1998 přetlak ve vesmíru ale jedna ženská musela prosazovat registr otisků a DNA.Je až neuvěřitelné kolik to stálo životů a vraha měli na stanici a museli ho pustit jen proto že se tvářil jako neviňátko ()

Arsenal83

Veľmi priemerná kriminálka, kde tu lacnosť vidno pomaly v každom zábere. Taká francúzska klasika, ktorá patrí na RTVS a nemôžete očakávať thrillerové nervy drásanie. Proste krimi na úrovni nižšej než Derrick. ()

r007

Mám ráda komisaře Moulina a těšila jsem se na film ve stejném duchu. Ale měly mě varovat už poslední díly, kdy Yves viditelně zvolnil tempo a hodně to ubralo na výsledném dojmu. Poslední díly, kterí stály za to, byly natočena v roce 2001. Pak už to šlo z kopce. No co se dá dělat. Role prefekta, se kterým se tak vždycky hádal za mlada když stál na straně vyšetřovatele, mu vůbec nesedla. Možná to bylo tím, že už ho nemohl dabovat pan Moravec. Každopádně mě tímto filmem zklamal, Možná se příliš držel pravdy, možná už zestárl, faktem ale zůstává, že tomu chyběla akce . Bylo to takové mdlé a vleklo se to k uzoufání. Možná by mu líp sedla role Philippa Torretona. ()

DJ Kritik

Smutné, čo všetko môže vyšinutý jedinec urobiť a aká dlhá doba uplynie, než ho chytia, ak vôbec. Práca polície je tu ukázaná, temer ako to funguje aj u nás. A nie len u polície. ()