Onara Goró

• Japonsko おなら吾郎 (viac)
Japonsko, 2016, 39 min (Minutáž: 3 min)

Režisér a tvůrce charakterů tohoto krátkometrážního anime seriálu Taniguchi Takashi má jistou vizi – že nejlépe se člověk poučí o fungování lidského těla, pokud jsou tyto rady proneseny z úst kvalitního prdu. Jmenuje se Onara Gorō, jeho moudrost je nekonečná a jeho duchapřítomné poznámky se hodí v každé myslitelné i nemyslitelné situaci. Ať už se jedná o syndrom dráždivého střeva, nadýmání či radu pro hluboké uvolněné a velmi intenzivní prdnutí, velký Onara Gorō má vždy co vhodného říci. (EMIA)

Scalpelexis odpad!

[Shlédnuty 4 epizody, drop] Myslel jsem si, že jsem viděl už ve svém životě hodně. Myslel jsem si. Japonci mají totiž ten zvláštní dar umění posunout limity za hranice jakéhokoliv druhu rozumného přemýšlení a já jsem naivka, že je neustále podceňuju. Nikdy neměl význam "Nebomběte žádnou zemi 2x!" přesvědčivější mínění než po shlédnutí několika dílů "naučných" příběhů mistra Prda. Čtete správně. Celou dobu jsem NEVĚŘIL svým očím, co vidím: Použitá logika, slovní hříčky a hřebík zatloukající ED je něco z úplně jiné galaxie. Neskutečný. Sayo-onara ()