Jeoffrey

Mohlo by to být i docela dobré anime, protože jistý tajemný potenciál to místy i má, ale je tam spousta věcí, které tomuhle dílku lámou vaz. Tak třeba hlavní hrdina. Ten u mě balancuje někde mezi označeními nudný a blbec a za celých 12 dílů má opravdu jen minimálně momentů, kdy bych si ho nějak zapamatoval nebo vážil. Hlavní hrdinka vypadá o něco lépe, je to takový ten klidný, tajemný typ bez emocí, které mi většinou nevadí a občas mě i zaujmou. To se Houhou vlastně nakonec docela povedlo, ale hodně tomu napomáhá její zajímavá a tajemná minulost. Zbytek osazenstva je lehce zapomenutelný a skoro nijak mě nezaujal... Údajně to má být i z části horor, ale zapomeňte, kromě pár dosti trapných zombíků v úvodu se nic hororového nekoná, takže tenhle žánr bych v označení rozhodně odebral. K tomu všemu se dá ještě přihodit fakt, že některé momenty jsou z hlediska logiky také hodně na pováženou a ještě i to, že souboje by mohly mít mnohem větší grády. Ale dost už s negativy, takže co je tedy na "Outcastovi" vlastně dle mého dobré? Tu trochu tajemnosti v příběhu jsem už zmínil, hlavní hrdinku taky, fakt že animace i hudba ujdou už zmínil někdo jiný a bohužel nic dalšího co by stálo za řeč mě momentálně nenapadá. Je tedy asi víceméně jasné, že jsem z tohoto anime nijak extrémně nadšený nebyl, ale také mě to nedokázalo naštvat tak, že bych s tím měl chuť praštit. Tím pádem já mám jasno - 4/10 ()