Réžia:
Kyeong-hee KimScenár:
Yoon-gyo ChoiEpizódy(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsahy(2)
Pověrčivá žena uvěří slovům šamana, a aby zachránila život své sestry, pokouší se vyspat s mužem narozeným v Roce Tygra. (Netflix)
Hrajú
Jeong-eum Hwang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Geunyeoneun yeppeossda (2015) (seriál)
Sang-hoon Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jiltueui hwasin (2016) (seriál)
Gopumgyeok jjaksarang (2015) (seriál)
Ji-min Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Tajný život mé sekretářky (2019) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Cho-hee Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Gamgyukshidae : tooshinui tansaeng (2014) (seriál)
Cheong-ah Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Náš první život (2017) (seriál)
Celebrita (2023) (seriál)
Kkotminam ramyeongage (2011) (seriál)
Soo-hyeok Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gomen, aišiteru (2017) (seriál)
Zítra je taky den (2022) (seriál)
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (seriál)
Joon-yeol Ryoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Návrat do 1988 (2015) (seriál)
Jong-goo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Sang-ho Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Království zombie (2019) (seriál)
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Geomsa peurinseseu (2010) (seriál)
Joo-bong Ki
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Yeong-hee Nah
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Královna slz (2024) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
In-gi Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Yeong-jin Jo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Hakgyo 2013 (2012) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Yeong-gi Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Hlas (2017) (seriál)
Hee-joon Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Minami shineyo (2009) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Hyeok-soo Kwon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Sseokeul (2017) (seriál)
Dong-yeong Hong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Gamyeon (2015) (seriál)
Bong-kil Yun
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Yoo-ahn Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Lhář a jeho milenka (2017) (seriál)
Sung-kwang Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
MUDr. Romantik (2016) (seriál)