Jodie Marshová o ...

(relácia)
  • Veľká Británia Jodie Marsh Is ...
Veľká Británia, 2015, 50 min

Můžete se těšit na investigativní novinářku, kulturistku a bývalou modelku Jodie Marshovou, která vám představí dva dokumentární speciály zabývající se zajímavými subkulturami a fascinujícími tabu. V díle „Jodie Marshová o plastické chirurgii" se Jodie, která si nechala udělat plastiku nosu v 16 a zvětšit prsa ve 29, zaměří na to, proč se stále více lidí nechává operovat, a proč pak často operací litují. V epizodě „Jodie Marshová o nevěstách na dobírku" se naše šťastně nezadaná hvězda, která se kdysi provdala v reality show, setká s lidmi, kteří využívají mezinárodní seznamovací agentury, a prozkoumá jejich motivy.

Tentokrát se Jodie Marshová zaměří na porno jako pomstu, oplodňovací průmysl a sociální dávky. Jodie už je 36 let a její biologické hodiny začínají tikat. Proto se zaměří na miliardový byznys na výrobu dětí v pořadu "Jodie Marshová o plození dětí", ve kterém se setká z dárcem spermií z Holandska, který je otcem už 105 dětí. Před pár lety ještě nikdo porno jako pomstu neznal. Nyní se odhaduje, že jen v Británii žijí desítky tisíc obětí tohoto zločinu. V pořadu "Jodie Mashová o šikaně na internetu" se tedy Jodie ponoří do virtuálního světa a pokusí se porozumět podstatě porna ve formě pomsty. A v dílu "Jodie Marshová o ženách, které platí za sex" se Jodie setká s ženami, které si najímají muže na sex a společnost. Zjistí, zda jsou vůbec ženy schopné platit za sex a zda jej dokážou oddělit od lásky. (Discovery Channel)