Bohaté deti z Beverly Hills

(relácia)
  • USA Rich Kids of Beverly Hills (viac)
Reality-TV
USA, 2014, 42 min

Populárna reality-šou o elitnej americkej mládeži, ktorá získala celebritnú nálepku vďaka zdieľaniu svojho fascinujúceho života na sociálnych sieťach... Kto si myslí, že šťastie si za peniaze nekúpiš, nikdy nestretol očarujúce bohaté decká z Beverly Hills. Mládež s adresou v luxusnej rezidenčnej štvrti v západnej časti Los Angeles žije ďaleko od bežných problémov každodenného života. Nazrime do extravagantného sveta, kde štýl udávajú dvadsaťroční milionári vyzbrojení čiernymi kreditkami, supermodelmi najdrahších áut, malými rozmaznanými psíčkami a nákupnými taškami plnými obuvi od Louboutina. V akom svete žijú deti z najbohatších rodín, ako trávia večierky potomkovia milionárov, s kým sa kamarátia, aké majú životné ciele, radosti a starosti? (TV Wau)

MM_Ramone odpad!

Na kerú piču sa takáto kokotina vysiela na Slovensku?! Kto má byť cieľová divácka skupina? Koho to má zaujať? Na koho to má zapôsobiť? Hnusní, rozmaznaní, sprostí americkí smradi, čo majú stá tisíce na účtoch, ale v hlavách úplne nasraté. Keď som videl tie ich slizké ksichty a počul tie debilné keci, čo vypúšťali z papulí, tak som mal chuť ich všetkých rad radom pozabíjať. Už dávno ma nikto tak nenasral a neznechutil ako tieto jebnuté "Bohaté deti z Beverly Hills". Degenerovaní zmrdi. Odporný odpad! ()