Ozzy je priateľský pes bígl, ktorý žije idylickým životom v rodine Martinsovcov. Jeho majitelia sa ale musia presunúť za pracovnými povinnosťami do Japonska. Má to jeden háčik: pes s nimi nesmie cestovať... Martinsovci sa teda rozhodnú, že Ozzyho dajú do luxusného hotela pre psíkov. Hotel nesmie honosné meno Modrá zátoka. Po odchode rodiny však Ozzy zistí, že toto „perfektné" miesto je len zásterkou jeho majiteľa. Práve ten vozí psov do skutočnej Modrej zátoky, čo je vlastne väzenie pre psov, ktoré zároveň aj psi riadia. Ozzy sa rozhodne naplánovať útek a v štichu nenechá ani svojich nových psích priateľov Chestera, Fronkeho a Doca. Z väzenia sa musí utiecť nenápadne, ale hlavne rýchlo a chlpato! (Magic Box)

Megahead

Miestami som mal pocit, akoby film (časť deja vo väzení) bol inšpirovaný hraným filmom "Vykúpenie z väznice Shawshank". Príbeh postrádal hlbší zmysel a pointu - hlavne odoslanie psov z luxusného a drahého psieho hotela do väzenia s ich následným využitím na podradné pracovné účely a vysvetlením pôvodným majiteľom o ich skonaní. Ak by sa to stávalo pravidelne, takýto hotel by dlho nefungoval... Uznávam, že rozprávky tu nie sú na to, aby boli postavené na reálnych/logických základoch, ale takéto spracovanie sa mi zdalo dosť divné. Taktiež príbeh bol miestami dosť nudný. Zaujímavý bol ako tak začiatok... Rozprávka na jedno pozretie, nie viac. ()

JaHo odpad!

Naprostá ztráta času. Film byl jistě zklamáním i pro jeho tvůrce. Příběhové i grafické zpracování na úrovni žáka základní školy (čímž teď některým křivdím). Film si nezaslouží být viděn, honem si vyberte nějaký jiný. Ani chvilka zábavy. Některé filmy mohou být až tak špatné, že by člověka lákalo zjistit proč tomu tak je. Tento film neumí ani to. 0% ()