Pozornost se zaměří na Pilgrimovu minulost a policie zavře Franka s Rachel do chládku, kde ale v žádném případě nejsou v bezpečí. (Netflix)

Kushina

Jsme obklíčeni. Frank: Pusťte mě na ně a za pár minut je po problémech :D Správná řežba jako vždy, tak jak to mám rád, stejně tenhle seriál miluji a to že nechtějí udělat další sérii jen dokazuje vymrdaný mozek vedení Netflixu. 95% ()

Dusty56

Konečně díl, který může alespoň polovinu času konkurovat dílům z první série. Ta přestřelka na stanici (btw to připomíná Přepadení 13. okresku) prostě bavila. Přesto mám k dílu několik připomínek, kvůli kterým nemůžu dát plný počet. Zaprvé, a to je připomínka pro celou sérii, Billy Russo se vracet neměl, celá ta linka s ním je otravná a dost nezajímavá. Kněz je o dost lepší záporák a věřím, že by zvládl konkurovat Frankovi čepu sérii sám. Druhý problém je ten tým elitních zabijáků, protože ve chvíli, kdy se Frank vydá do lesa je lovit, tak spíš připomínají skvadru chlapů, které Kněz musel naverbovat nekde v hospodě. Jeden zasažen a tak běží další se nechat trefit a dalšímu furt nedochází, že by mohl koukat do lesa, když se tam objevují výstřely a místo toho kouká po holkách na stanici. Ale jinak mě to bavilo, když by si série držela takovouhle úroveň (a Russo se tam už neobjevil), tak bych byl spokojený. ()