Zatímco se bývalý mariňák Frank Castle snaží vyrovnat se svou traumatickou minulostí, bere zákon do vlastních rukou. (Netflix)

VLADEK

Pro mne jednoznačně nejhorší první díl ze všech marveláckých seriálů, které jsem viděl. Kdyby nebylo tak vysoké hodnocení, tak bych u tohoto prvního dílu i zůstal. Uvidíme, třeba se pletu, nebo je to prostě tím, že s ohledem na můj věk už jsem takových "hrdinů" ve filmu viděl nespočetně a nestačí mi dvacet mrtvých během 15 minut, ani chytré řeči o tom jak v dnešní době lidé chtějí žít životy jiných. ()

brasek

Pilot veľmi nezaujal, práve naopak... ale netreba veľa očakávať od vecí v ktorých figuruje Netflix. Akcia s kladivom pekné vyvrcholenie dovtedy fádneho príbehu, naopak akcia s mafiánmi absolútna fraška... Punisher súcití s mladým hispánskym chlapcom čo sa dal nahovoriť na krádež a vyvraždí okradnutých? Ale to je blbosť! ()

Mr.Baboon

Klasicky pomalejší tempo, jako vždy na začátku Marvel/Netflix seriálů, ale později to nabere grády, proto si taky nějakou tu hvězdu musím nechat do zásoby. Jinak jsem více než spokojený - hudba skvělá, Jon Bernthal zrozen pro tuhle roli, jeho mluva, vystupování... A Gnucciové přijdou brzy na scénu. V tohle jsem hodně doufal. Jen škoda, že v roli poldy nejspíš neuvidíme detektiva Soapa. A úvodní znělka je znovu a opět dokonalá. ()

kotilion

Lepší 3 hvězdy. Marvel-Netflix se od druhé série Daredevila nedokáže vymanit ze sevření slabých scénářů, slabé režie a repetetivnosti scén. Další seriál, další kupa nezajímavých vedlejších postav, jejich dějových linek a rozvleklé tempo. Ale Jon Berenthal a jeho Punisher je natolik zajímavá a dobře zahraná postava, že si vaši pozornost udrží. Ze skvělé hudby a akce jsem byl skoro nadšený. Rozhodně se jedná o nejlepší Marvel-Netflix pilot od dob Daredevila 2, ale je tu velký prostor pro zlepšení. Uvidíme, co nabídnou další díly. ()

BaronMartin

Možná se s pěti hvězdičkami celkem unáhluji, uvidím ještě, jak celý Punisher vlastně dopadne, na mě to ale zatím působí velice svěže a velice příjemně a po věcech, které mi úplně nesedly, typu Luke Cage, Iron Fist nebo i mírné zklamání v podobě Defenders, Punisher je zatím fajn změna. Hned na začátek, Jon Bernthal je fantastický. Jeho nonstop kamenná tvář, která neprojevuje jedinou známku emoce, jeho pohyby v obličeji, takové to mírné cukání. Bernthal je skvělý herec a znovu napíšu to, co jsem psal už pod druhou řadou Daredevila, je to rozhodně ten nejlepší hraný Punisher, kterého jsme kdy dostali. V téhle epizodě se toho v zásadě moc nestane, ale ten malý příběh v podobě Donnyho a toho, jak ho Punisher musí zachránit byl velice fajn a bylo příjemné vidět životem zlomeného a zničeného Frank jak komunikuje s ostatními. Mezi mé nejoblíbenější konverzační pasáže patří určitě rozhovor Franka a Donnyho na střeše, který je strašně příjemný a fajn. K mým obecně nejoblíbenějším scénám patří úplný začátek, tedy Frank zabíjející různé mafiány, který je strašně super, vtipný a souhlasím s některými uživateli, že by o tomhle klidně mohla být celá první epizoda. A potom samozřejmě masakr v podobě Franka s kladivem vs dělníci. K té další scéně, tedy Punisher, co vystřílí místní gang, s touhle scénou mám celkem problém, jelikož není moc výrazná, není v ní moc vidět a není ani tak brutální a myslím si, že dost podobná scéna v první epizodě druhé řady Daredevila, kdy Frank vystřílel Irský kartel, tak byla mnohem lepší. Hodně se mi na seriálu líbí taky soundtrack, který je složen z kytarové hudby a ta je moc pěkná. A ještě chci zmínit finální scénu s Micrem, která je skvělá :D První epizoda je taková hodně rozjezdová, ale jedná se o velice příjemný počin. Hodnocení: 80% ()