Gilmorova děvčata: Rok v životě

• USA Gilmore Girls: A Year in the Life
USA, 2016, 6 h (Minutáž: 90 min)

Lauren Graham, Alexis Bledel, Kelly Bishop, Scott Patterson, Keiko Agena, Matt Czuchry, Sean Gunn, Yanic Truesdale, Sally Struthers, Liz Torres (viac)

Nová řada přichází skoro deset let po skončení původní série a sleduje Lorelai, Rory a Emily Gilmore v průběhu čtyř období bohatých na změny. (Netflix)

Recenzie používateľa XZvire k tomuto seriálu (4)

Winter (2016) (E01)

Na rozjezd to nebylo úplně špatné, ale docela pomalé.. Hodně se řeší, co se stalo v uplynulých letech od poslední epizody, seznamování se starými známými, postrádala jsem nějaký větší vtip.. Rory jsem neměla nikdy moc v oblibě, ale za celý díl řešila pořád to samé - nový kluk, na kterého pořád zapomíná (proč, tam vůbec je?!), hledá ve svých krabicích, které má nesmyslně u všech možných známých, nevysvětlitelná scénka s Loganem (?!) .. Chápu, že potřebovali zařadit nějakým způsobem Paris, ale proč to muselo být přes Lorelai, Luka a jejich z ničeho nic plánované dítě? To trochu sklouzávalo k tomu, co mi vadilo na posledních sériích mezi Lorelai a Lukem, že prostě Lorelai musela něco uměle řešit, aby existoval nějaký její neexistující problém. Protože Lorelai prostě neumí žít s chlapem bez problému. Po téhle epizodě mám spíš více otázek než odpovědí.. Rozhodně mě potěšil Kirk a úvod "I smell snow", protože tahle jedna věta stačila, abych se vrátila zpět do svého dospívání a oblíbeného seriálu. ()

Spring (2016) (E02)

O něco lepší než první díl, ale pořád se nemůžu zbavit dojmu uměle vytvořených scén. Scénáristi potřebují dostat za každou cenu většinu starých postav a místo toho, aby jim dali nějakou smysluplnou scénu, tak to řeší pouze jako "ahoj, dlouho jsme se neviděli, tak zase ahoj". Zase se vesměs řeší to, co v původním seriálu - Lorelai vs. Emily. Rory se konečně někam posunula - konečně našla šaty! :-D Stará dobrá Paris opět zabodovala a nezklamala.. ()

Summer (2016) (E03)

S každým dalším dílem jsem více přesvědčená o tom, že tahle minisérie vlastně vůbec nemusela vzniknout.. Nové díly nepřinášejí nic nového. A ta muzikálová část? Radši o tom nemluvit... ()

Fall (2016) (E04)

Určitě nejlepší díl z této série. Všechny díly mají své mouchy, ale tohle byly ty pravé Gilmorky. ()

Veronica Mars se vrací

Veronica Mars se vrací

22.08.2018

Kultovní noirový seriál Veronica Mars s Kristen Bell (Šéfka, Matky na tahu) v hlavní roli se s největší pravděpodobností dočká další řady. Showrunner Rob Thomas momentálně dojednává poslední detaily… (viac)