Pôvabná Amy (Tammy Gillis) sa má vydávať. Plány jej však skrížia finančné problémy, do ktorých sa dostala jej rodina. Situáciu chce zachrániť Amyina kamarátka Molly (Danica McKellar). Medzi ňou a snúbencovým svedkom Nickom (Kavan Smith) to pritom začne poriadne iskriť... (TV Doma)

Ephemeris

Mnoho žien tvrdí, že takéto filmy občas potrebuje. Nenáročné, s minimom negativity (ak vôbec s nejakou), sledovanie nespôsobí žiadny stres ani nervové vypätie, dej je jednoduchý, postavy láskyplné. OK. Ja tvrdím, že takéto filmy nepotrebuje v skutočnosti nikto. ()

Gamekeeper77

V profilu týhle sladkobolný tuctový sračky se musel někdo splést, protože tohle je tutově hovno zvaný německý. Vydržel sem u toho, protože mě na gauč upoutal epileptickej záchvat. 30%. ()

Likan7

Svatební zvony jsou klasická televizní variace, kterou jsme viděli v televizi milionkrát a jednou. Absolutně ničím Vás nepřekvapí, několikrát pobaví dobrým vtipem, ale garatunuju Vám, že za týden nebudete vědět, že jste nějaký film "Svatební zvony" viděli. Pro přítelkyni, manželku na sobotní dopoledne ideální, Vy to přežijete a ona bude u kafíčka spokojená. ()

ludvik2

Tak dobře jsme se dlouho nezasmál :-D tenhle film předčí německou rakouskou produkci, od začátku víte oč jde a jak to dopadne ()