Táborníci z Kikiwaka

• USA Bunk'd (viac)
Komédia / Rodinný
USA, (2015–2023), 62 h 45 min (Minutáž: 21–26 min)

Tvorcovia:

Pamela Eells

Peyton List, Karan Brar, Skai Jackson, Miranda May, Mary Scheer, Cameron Boyce, Chandler Massey, Myko Olivier, Andrew Caldwell, Amarr M. Wooten, Spencer List (viac)

Emma, Ravi a Zuri (známí ze seriálu Jessie) opouštějí New York a míří do Main, aby se připojili k Táborníkům z Kikiwaka. Tábor Kikiwaka dostal své jméno po tajemném legendárním tvorovi, který žije v tamním lese. Je to také místo, kde se jejich rodiče jako teenageři seznámili. (Disney Channel)

Benoit

Není to žádný odvar, ale abych byl upřímný, já se u toho docela bavím. Doma říkám, že na to chce koukat moje dcera, abych se mohl na to dívat. ()

vrch07256732

Ja by som to zas tak nezhadzoval - nasim 10 rocny deckam sa to paci a rehocu sa na tom ako kone. Ale pravda je ze je to dalsi z rady serialov zalozany akoze na cool hlaskach. ()

Melios

Ak mám byť úprimný sequel k seriálu Jessie menom Kikiwaka som nikdy nemal rád. Jessie som ako menší zbožňoval ,ale toto ma vôbec nezaujalo. Pokiaľ chceli tvorcovia urobiť niečo podobné mali to zahrnúť do originálného seriálu a nie z toho spraviť spin-off. Udeľujem 2* len za nostalgiu ,ktorú prežívam ,keď vidím Careona Boyceho ,RIP 😢 ()