Po Jackově výpravě do parku přijme Toby hůř placenou práci v Los Angeles a společně s Kate chodí na párovou terapii. Jejich vztah však nezadržitelně spěje do své konečné fáze. Kate se mu snaží vysvětlit, že rozvod nemusí znamenat absolutní konec jejich příběhu. Navíc se začíná sbližovat s kolegou ve škole, Angličanem Philipem, i když vůbec netuší, proč ho vlastně přitahuje. To pochopí teprve tehdy, když jí uzavřený a málomluvný Philip na jedné schůzce vypráví o svém předchozím životě. (Česká televize)

vydumnica

Niekedy je možno aj na škodu, že This Is Us vopred prezrádza, čo bude nasledovať. S Jackovou smrťou to bolo zaujímavé a originálne, každý divák čakal, že kedy to príde a čo sa mu vlastne stane. Ale v prípade "Katoby" si to mohli nechať pre seba a pripraviť nám divákom aj nejaké to prekvapenie. Mohli sme s napätím sledovať, ako to s manželstvom Tobyho a Kate dopadne. Takto sme nedostali nič nové, takže dávam slabšie 4*.  A tak trochu ma mrzí, že Kate to San Francisco vtedy odmietla...A ešte poznámka k "staručkej" Rebecce, ach prečo dlhé vlasy?! A Miguel akosi ani nestarne? Hmh. ()