Kyselý dech

(amatérsky film)
  • USA Sour Breath

Sestry Červeňákovy se s nadšením pouštějí do natáčení nového hororu Kyselý Dech, což se záhy stává jejich nejhorší noční můrou. Samy se ocitají v hnisajícím světě doktora Ericha Karpiho, jehož zničená mysl touží přeměnit vše lidské v naprosté zlo. Dostává ovšem protivníka v podobě starší sestry, kterou žene msta. Vítejte zpět v dobách videopůjčoven, rychlodabingů, školních gangů a stylové módy a nechte se unášet atmosférou temných lokací, sečných zbraní, bizarních postav a poctivých ručních efektů. (Horrorwatch)

Berilac

Toz Kurva na Karvinsku ta nostalgia ide. Hlasky z 90kovych filmov, vykony dobrovolnikov ala Troma production. Ale z tej lasky k filmu sa na to divat da. ()

PoprockCZ

Několik pěkných záběrů, ze kterých je vidět, že technika byla. V celku snaživá aranž prostředí a postsynchron, i když ne zcela pasující. Ovšem co ten scénář? Nelogičnosti, nijaký konec, zbytečně dlouhé titulky, příběh bez hlubší myšlenky plus přílišná brutalita (opravdu těžko se mi vybavuje víc nechutný horor a to nemluvím jen v rámci amaterských / nezávislých filmů). Technicky má film opravdu velký potenciál, ale scénář ne. Bohužel film stojí a padá se scénářem, pokud má tento základový pilíř zásadní nedostatky, sebelepší zpracování už mu nepomůže. ()

Lasenice

Na to, že jde o amatérský film, tak jsou herecké výkony naprosto přirozené, vizuální efekty parádní a snad nejvíc mne dostala hudba, která atmosféru krásně nebo vlastně hrůzostrašně dokresluje. ()