UFC 199: Rockhold vs. Bisping 2

(relácia)
  • USA UFC 199 (neoficiálny názov)
všetky plagáty

Show se uskutečnila 4. června 2016 v The Forum (Inglewood, Kalifornie). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Bobby Green vs. Dustin Poirier
2) Dan Henderson vs. Héctor Lombard
3) Max Holloway vs. Ricardo Lamas
4) Dominick Cruz (c) vs. Urijah Faber (UFC Bantamweight Championship)
5) Luke Rockhold (c) vs. Michael Bisping (UFC Middleweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

(11) Poirier vs. (13) Green 5* Rychlá striková akce ukončená KO. .......... (15) Henderson vs. (14) Lombard 5* Tak tohle byla pecka ukončená KO. Henda mám rád a přál jsem mu to. ........... (4) Holloway vs. (5) Lamas 4* Parádní zápas kterému chybí jen zakončení před limitem. .......... (c) Cruz vs. (2) Faber 4* Opět pěkný strikový zápas kterému chybí jen zakončení před limitem. .......... (c) Rockhold vs. (4) Bisping 5* Rychlý zápas ukončený tvrdým KO. Pro mě celkem překvapení. Přišlo mi to jako ukázkový podcenění soupeře. .............. Za mě hodně povedenej event a zápas večera Hendo vs. Lombard. 90% :) ()

vince

Teším sa hrozne na tu slávnu a vyhajpovanú 200-ku, karta našľapaná neskutočne, 3 titulové zápasy + legenda Brock Lesnar vs. neskutočný sympaťák Marck Hunt, ale konktrétne UFC 199 sa bude asi len ťažko prekonávať. Zatiaľ jednoznačne event roka. Čo zápas to bomba. Neskutočne vydarený turnaj a fighty s trash talkom okolo. Ozaj super. Mimochodom Michael Bisping je borec a Rockhold pales dole neskutočné podcenenie. ()