Prisľúbená princezná

(TV film)
  • Česko Slíbená princezna (viac)
Rozprávka
Česko / Slovensko, 2016, 106 min

Moderne spracovaná rozprávka s dobrodružným príbehom zavedie diváka na exotický ostrov, kde žije kráľ, ktorý má dvanásť dcér. O ruku najmladšej z nich sa uchádza nebezpečný pirát Za Bié Ocradé a sirota Juraj, ktorého touto úlohou poveril jeho pán knieža Honorád. Juraj sa do krásnej princeznej zamiluje a musí bojovať so svojím svedomím - či dá prednosť láske alebo poslušnosti. (STV)

Jablkohruska odpad!

Povrchní slátanina. Symbol dnešní doby, ve které si na nějakou hloubku často už jen hrajeme. Kam se v této "pohádce" poděly hodnoty, etika, poselství? Nevzpomínám si, kdy naposled mě nějaký film natolik znechutil. Kdo chce modernizovat pohádky, ať se podívá na loňské Sedmero krkavců. V něm je totiž obsažené všechno to, co tento snímek zoufale postrádá. ()

IGATY odpad!

Zas jedno dílo české kinematografie, které u mě má premiéru s derniérou zároveň. Doufám, že tento paskvil už nebudu muset vidět. Divím se, že na tohle byl někdo ochoten dát peníze. Doufal jsem, že česká pohádka na ČT1 mi dá aspoň na chvíli oddychnout si od opakující se pohádkové klasiky nevkusně rozsekané reklamou po 12 minutách na komerčních televizích, ale bohužel přepínám na Novu S čerty nejsou žerty a u reklamní pauzy budu rozdýchávat střelbu ze samopalu, jednoho mrtvého za druhým a kurví kostýmy v něčem, co se pohádkou fakt nazvat nedá.... ()

vavria01 odpad!

Tak takový bizár už jsem dlouho neviděla. Možná pokus o avantgardní pojetí? Bohužel to nebylo ani vtipné, ani originální. ()

verca_82 odpad!

Kdybych nebyla donucena se divat, vypnula bych tento patvar v prvnich peti minutach. V ramci zachovani vanocni tradice novych pohadek jsem nechtela rusit rodinnou pohodu. V postate to ani nebyla pohadka - film, kde se vyskytuji sprosta slova, kde se divky obnazuji, kde jsou misto melodii kytarove riffy, kde je tolik nasili, proste film s hvezdickou - to proste neni film pro deti. Ani pro nikoho jineho. ()

vyhnalek

Ano, takhle má vypadat televizní pohádka. Vezmu starou klasiku a přidělám ji do nového hávu, aby stále mohla bavit. Škoda toho televizního rozpočtu, protože spousta dobrých nápadů nemohlo být rozvinuto víc... ()

Anix odpad!

Tak toto bylo něco neuvěřitelného, princezny oděné jako levné děvy, příšerná princezna a ještě horší královna. A hlavně nesměl chybět pirát brr. No něco jako speciální díl Ordinace v růžové zahradě. Bohužel nejde hodnotit hůř než odpad, za tento počin musí autoři jit jednou do filmařského pekla. ()

vlcekmirek odpad!

Tohle se snad ani nedá označit za pohádku. Prý na motivy K.J.Erbena. No ten musí mít v rakvi kolotoč. Dvanáct dcer královských v kostýmech vypůjčených od šlapek na E55, s mluvou a chováním okoukaným tamtéž. Zlatovlásce bych spíš uvěřil, že je stará cikánka, co mi chce věštit budoucnost; do krásné panny má stejně daleko, jako moje babička a o romantice pohádkového světa se nedá mluvit ani omylem. Bóže, za tohle platíme koncesionářské poplatky? Větší ubohost jsem neviděl. Ale nesuďme dopředu. Kdo ví, co nám ČT naservíruje na Vánoce příští rok! ()

A_Shearer

Bylo to tak nesmírně nablbý, až jsem se místy i docela bavil. Dvě hvězdy za úroveň a třetí za odvahu vymyslet takovou ptákovinu a naservírovat jí konzervativním Čechům narvanejm bramborovym salátem, který vyžadujou 197. varianci na Tři oříšky pro popelku.. ()

Takaru odpad!

Ahoojjj..a BĚŽTE UŽ DO PRDELE. A to Vy všichni, kteří jste se na této bestiálností podíleli. Tím, jaké pocity ve mě vaše "umění" vyvolalo, se vám podařilo překonat i film zcela jiné kategorie: O kuřatech a lidech, tam jsem s tím ovšem tak trochu počítal. Tvůrcům doporučuji návštěvu psychiatra, dostanete nějaké ty tabletky, hřejivý klistýr a uleví se vám. A nebo to zkuste udat na nějaký ten festival, doporučuji "Mezi ploty". ()

nahrabal odpad!

Njehorší pohádka nepohádka plná hovadin, nesmyslů, po utrpěných 28 minutách PŘEPNUTO na klasiku S čerty nejsou žerty. Za tohle by měli herci, a hlavně samotný režisér vrátit gáži. Jsem nasrán že ČESKÁ TELEVIZE za naše koncesionářské poplatky a peníze z reklam kterými nás krmí natočili takovou sračku. How. ()

tom75p

Nechápu to nízké hodnocení - konečně pohádka , kde to temná strana trochu odnese a není jí přiblble odpuštěno , že chtěla zamordovat ( ne , vlastně zamordovala ) hlavního hrdinu a tady se kváká o tom , jak jsou tam zlí a necitní ( pokud si matně vybavím "pohádkovou" předlohu , tak celkem slušně inklinuje k hororu). OK , princezna byla neortodoxní , ale proti tomu , co jsem čekal z obrázků to bylo příjemné odfrknutí , že to není zas tak hrozný . Dívčí squadra super, celkově pohádkový nadstandard. Až na to , že na konci zapomněli na mrtvýho koníka , tak dobrý +1 , takže za 4. Natruc většině. ()

Leito311 odpad!

Tohle si někdo dovolí pustit do vysílání na Vánoce? Na apríla bych to možná pochopil. Pro tuhle pohádku by mělo být dovoleno jít s hodnocením do záporných hodnot. Co bylo špatně, to se snad ani všechno nedá popsat. To bych tu strávil miminálně těch 106 minut, co trvala tahle hrůza. Co ten taneční battle, mezi princeznami z nevěstince a piráty? WTF. Piráti, co mají na lodi dva kulomety? WTF. Ta princezna, ta byla vtip sama o sobě. Na konci ta paní/slečna rybářová nebo co byla zač, měla legíny, jestli mě zrak nešálil. WTF? No a pověstná třešnička na dortu. Jiřík Radostí bez sebe, že je po královi, přitom se ho pokoušel zachránit, leží s parukářkou v trávě a jdou po nich královo kumpáni, přičemž stačí slovo Ahoj, a neštěstí je zažehnáno. To už jsem se smál, až jsem se za břicho popadal. No a ty jména postav? Radši už no comment. ()

Filmslover14

Podivné prostředí, spousta zbytečných postav, nelogické chování...absolutním "vrcholem" pro mě bylo použití basové kytary a princezny, které se v mini šatičkách plazily po pirátech. Nezasmála jsem se ani jednou. Moc jsem nepochopila ani kostým "zlatovlásky", která ač v obličeji hezká, postrádala jakýkoli princeznovský půvab. Jestli se tohle líbí dnešním dětem, tak nevím... ()

Jahonog odpad!

Od vánoční pohádky v hlavním vysílacím čase si přeju, aby byla vtipná, milá, aby mě povznesla svým příběhem, dějem a výpravou. Tady jsem dostala kýbl zmatený nudy. Chvílema jsem nechápala co se tam děje, o co jde a kdo je kdo. Dialogy ubohý. Hra na moderní kostýmy mě otrávila. Jako chtěla jsem svou pohádkovou porci krásy a dostala jsem špatně udělaný humus paruky a tu nejošklivější princeznu se žlutýma anisetomunedáříctvlasama, jakou jsem kdy viděla. Jestli byl záměr a umění, aby se všichni chovali jako dementi, to netuším. Ani jestli už není moderní dělat svoje řemeslo pořádně. Ale tohle je hamba!!!! ()