Sarah Millican: Home Bird Live

Scenár:

Sarah Millican

Sarah Millican

Patw

S každým svým stand upem je Sarah Millican lepší a lepší. I její třetí záznam posouvá laťku výš i když už se pomalu zdálo, že vtipnější její show být nemůže. Osobní, dojemné a přesto stále vtipné a plné optimismu. Home Bird rozhodně baví i při desátém či dvacátém shlédnutí. ()

warrenur

Po rokoch som si opat zopakoval tento podareny jeden a pol-hodinovy kusok. 1,5 hodiny zabavy, to je naozaj vynimocne. Za poslednych cca 7 rokov je vacsina "specialov" okolo 50 maximalne 65minut. Ten kontrast miluckej usmievavej zienky a toho slovnika a personifikacie ma neskutocne bavil. A tie punchliny a podanie.... Absolutne prirodzena a zabavna interakcia s publikom a potesenie a blbnutie zenskeho publika davalo poznat, ze su ludia ozaj uvolneni a bavia sa. Inymi slovami...skutocne a prirodzene vtipna komicka. Bavili jednoduche obzervacne prihody s priatelom, pretoze neboli tuctove a tak opakovane, ok som mnohokrat pocul od inych, ano, aj muzskych komikov. "oh....sorry love, I don't do that color". :D Pobavili i pribehy o navsteve strasidelneho zamku, basnicky po rokoch, vlhkej ehm ehm :), "...giving the fact that I am awesome!" :) genialny je i jej tatino: "who's a clever girl?" Zabijak bola i ta interakcia s hrackami pocas sexy-vikendu. Odporucam. ()