kaylin

Když od tohoto snímku nic nečekáte, tak možná budete i překvapeni tím, že se mu sem tam, scénu od scény, daří diváka pobavit. Někdy je to humor dost drsný, jindy zase docela blbý, místy je to ale opravdu docela vtipné. Jasně, nejvíc mě pak potěšilo, že je tu docela dost známých, v současné době hlavně béčkových ksichtů (Sizemore, Trejo, Mewes, Wise). ()

borec999

Jednoduchá a uvoľnená komédia, v ktorej nájdete pár vtipných momentov, pár béčkových vyhasnutých hviezd v miniatúrnych úlohách (Trejo, Sizemore,Wise) a ktorú by som ako celok charakterizoval jedným slovom- rozpačitá. Niektoré pokusy o vtip, resp. niektoré postavy naozaj bavia. Čo však u mňa Halloweed veľmi zrážalo dole, bola hlavná postava( Simon Rex), ktorá zakaždým ak sa pokúšala o vtip alebo len bola na scéne, tak som mal chuť film vypnúť a vykašľať sa na to. Nakoniec som to však dobojoval a v závere nie som z toho nijako pohoršený. S hodnotením je to tak na 2,5*, nakoniec som sa rozhodol z pôvodných 3 znížiť na 2, čo filmu mimochodom spôsobilo prepad do čiernej farby. Čo je možno trochu nefér, pretože tak zlý určite nie je. 45% ()