Scary Endings je hororový projekt, ktorý pozostáva z desiatich krátkometrážnych filmov so strašidelným koncom. (Marceloo)

Marceloo

Scary Endings je hororový projekt, ktorý pozostáva z desiatich krátkometrážnych filmov so strašidelným koncom. - Všetky horory, ktoré sú súčasťou tohto seriálu, sa mi zdali dosť slabé a významnejšie ma zaujala len štvrtá poviedka, ktorá spojila tému Halloweenu a Werewolf tématiku. Tento krátkometrážny horor mal zaujímavý scenár a pekné masky, takže som s ním spokojný. Ďalšou poviedkou, ktorá stojí za zmienku, je deviata s témou Home Invasion. Tá mala slušnú atmosféru a peknú masku intrudera, takže môj oblúbený subžáner bol zvládnutý poriadne. Ďalšie poviedky boli dosť poznačené nízkym rozpočtom a kopou nekvalitných CGI efektov, takže ma velmi nezaujali. Taktiež neprišli s nejakými zaujímavými myšlienkami, takže hodnotenie nebude vysoké. Druhej sérii tohto projektu by som sa však nebránil, pokial by tvorcovia zohnali viac prostriedkov a mali by ochotu zlepšovať sa. + herečka z Cabin Fever a Hostel: Part II ()