shaacul

Nejsem fanoušek ani cílovka. Trochu víc než nezávislí dokument to vypadá jako PR Steva. Přesto, nebo právě proto, to celé slušně odsýpá a nenudí. Nejhustější moment je když jeho otec řekne pořadí hodnot jaké má: "obchod, zdraví, rodina". Pokud jste fanoušek, tak jedna, možná dvě hvězdy navíc. ()

Domislava95

Z nějakého důvodu mě poslední dobou baví dokumenty zabývající se elektronickou hudbou a to i přesto, že nejsem její fanoušek. Se jménem Steve Aoki jsem se před shlédnutím filmu nesetkala ani jednou, i tak mě ale dokument oslovil a já hltala každou jeho minutu. Jedná se o příjemný pohled do zákulisí elektronické hudby, ale více než to se divák dozví nějaký background právě na Steva. Vyrůstání, jak se dostal k hudbě, jeho inspirace, a motivace v podání vlastního táty, pro kterého nikdy nebyl dost dobrý. Otcův šílený žebříček hodnot - obchod, zdraví, a až poté rodina, udělal hodně, ale věřím, že díky tomu je Steve tam, kde je teď. Podoba mezi nimi je až šílená, posledních pár minut dokumentu mi nahnalo husí kůži a můžu říct, že i přes odlišný styl hudby, který poslouchám, Steve Aoki se dostal mezi lidi, které budu ráda sledovat. ()