DaViD´82

Bezmála hodina a půl překotné rozhlasové veselohry se zpívánkami (proč je k tomu i nadbytečný obraz netuším) ztvárňující úpadek Britského impéria očima piana plné "humorů kolem pindíků a falických hraček pro dámy", kde u jedenácti z deseti pokusů o vtípek platí, že i děcka ve školce by si u nich ťukala na čelo, protože byly ohrané a trapné již v jesličkách. Jede se na vlně, kdy jednu každou pointu, rým, dvojsmysl i slovní hříčku vidíte na míle daleko, jelikož jsou na jedno brdo. Určeno je to tak pro vaše prababičky, které by se nad vší tou lascivností mohly snad i začervenat. Co z "troškoviny" plné pokusů o humor na první pokleslou dobrou (v tuzemské verzi by to sedlo do reportoáru divadla Kalich či silvestrovského programu N@vy) dělá skoro snesitelnou podívan... Ehm, poslouchatelnou audiokulisu je vymazlené hlasové obsazení. Ansámbl je to totiž natolik dobrý, že i navzdory vší té trapné nevtipnosti na papíře, to místy díky podání (speciálně v případě tria Curry/Izzard/Ullmanová) bezmála i vtipné je. Bezmála. ()

bubun

Výborné. Ze začátku hodně rychlé až zbrklé, ale když jsem si po chvíli zvykla a "chytla se", nemělo to chybu. Herci skvělí a bylo vidět, že ze sebe dostali maximum (a taky, že se sami baví. Pro mě byl zážitek i to, dívat se na Billyho Connollyho, jak sotva přemáhá smích). Doporučuju. ()