Naciye

*CARNIFEX*

Sledovateľná, Turecká jednohubka, ktorá zaujme úvodom a záverečnou 20 minútovkou. Inak sa nejedná o nijak prevratný počin, ktorý by dokázal ponúknuť niečo, čo by sa divákovi "navždy" vrylo do pamäte. Mimoriadne gore neočakávať, ťaživú atmosféru taktiež. ()

ricci.s

Rozmýšľam nad hodnotením, je to u mňa medzi 3-4, ale prilepším. V tomto prípade totiž Turkom celkom fandím. Väčšinou totiž nakrúcajú uhulákané ducháriny, a odrazu nabehli s home invasion, a celkom funkčným (plus našťastie krátkym). Trochu mi brnkala na nervy iba gitarová melódia, ale to je to najmenej. Párik si prenajme domček na víkend, ktorý nie je celkom opustený. Bývalá majiteľka sa totiž nedokáže zmieriť s tým, že oňho prišla, tak sa rozhodne zrátať to každému, kto ku nej vstúpi. Tehotná ženská v poslednom trimestri zamknutá v kúpeľni a za dverami psychopatka... kde som to len videl? Samozrejme to nemá až taký psychologický dopad ako francúzsky megahit, ktorá je kvalitami úplne niekde inde, ale aj tak nebudem skrývať spokojnosť. Maličký neznámy krváčik na odreagovanie vždy poteší, najmä keď od neho nič nečakám.. ()