Inšpektor Max

• Česko Inspektor Max
Česko / Slovensko, 2018, 10 h 29 min (Minutáž: 56–59 min)

Juraj Kukura, Robert Hájek, Ľubomír Paulovič, Tereza Brodská, Igor Bareš, Dušan Jamrich, Jan Bidlas, Jaroslav Stich, Marián Mitaš, Zuzana Ščerbová, Ivo Novák (viac)

Pôvodný televízny krimiseriál s dvojicou vyšetrovateľov, svojráznym ostrieľaným Slovákom Zoltánom Maxom a jeho mladým parťákom Čechom Filipom, ktorí nielenže s úspechom  riešia kriminálne prípady v Ćechách aj na Slovensku ale vnášajú do tohoto žánru netradične veľa nadsádzky a humoru. (RTVS)

Recenzie používateľa quixote k tomuto seriálu (5)

Inšpektor Max (2018)

Seriál se mi hodně líbil, jen mi trochu vadily ostré střihy z komediální polohy do krutého násilí, které se nevyhnulo ani nejbližším Zoliho. Kukura a Hájek byli skvělá a zábavná dvojka, bavil mě i Bareš a Brodská. No, a teraz si hádam pôjdem pustiť toho Duchoňa...a pekne ho počouvat! ()

Výlet (2018) (E02)

Zvolená nadsázka mi nevadí, aspoň se to něčím odlišuje od tuctových krimiseriálů. Nezávazná, nevázaná oddechovka, která má spád a která mě chvílemi i pobavila. ()

Záskok (2018) (E03)

Docela fajn nekorektní krimi, která pobaví a u které se nemusí (a možná ani nemá) moc přemýšlet. Povedený díl s neokoukanými herci. Kukura ve své kreaci a la stárnoucí Belmondo naprosto v pohodě. ()

Dobrák od kosti (2018) (E05)

Dobrý díl s několika velmi zábavnými momenty. Stále si těžko zvykám na titulkový song, ale snad se to časem poddá. ()

Trpké víťazstvo (2018) (E07)

Zatím nejsilnější díl, kterému nemám co vytknout. ()