Tajemství noci

Když bývalý důstojník policejního oddělení v Los Angeles Brett Anderson nastoupí do funkce šéfa bezpečnosti ve starém bytovém domě v bulharském hlavním městě Sofii, brzy začne prožívat řadu bizarních a děsivých událostí. Jakmile se Brett ponoří hlouběji do zlověstné historie budovy a prozkoumá její temné majitele a dávné zaměstnance, brzy odhalí zlovolnou sílu uhnízděnou hluboko v útrobách budovy za zvláštní branou. A  ta udělá cokoli, aby mohla být uvolněna do našeho světa. (JOJ Cinema)

Little_Sawy

Po preklikávaní 7 filmov a niečo viac, aneb hororov ktoré som nemohla nájsť z dabingom, ma zaujal snímok 'Nigthworld' v hlavnej ulohe strážníka ktorý prijme prácu po tom čo mu drblo v hlave z jeho manželky a tedkom ma bludy o tom ako si podrezala skrz na skrz hrdlo. Šak proč ne žejo, taky mám občas bludy že ma nejaký ten bubak naháňa a namiesto ruky ma motorovku v pahýlu jako nákej Ash, a žhavej je jako Freddy ve pruhovanom svetre ktorej ma chuť vochutnat náky ty vlhký holky.. Jejda, ale toto je iný príbeh kurva že..Asi ma tu najviac zaujal Slepý Děda, jinak samotný film ked by som mala hodnotiť tak jasný odpad. 1* za snímok.. Jo a dědu ktorý sa tvaril že ma šedý zákal ale utroby starého zaprdeného bytu poznal jak své boty. ()

Aceboris

V celku slušne spracované, miestami ponurné, dokonca som sa prichytil, že som v očakávaní čo bude ďalej. To je žiaľ všetko, čo táto snímka môže ponúknuť. Filmy s tématikou starých domov, tak tých tu už bolo veľa, ale zatiaľ som sa nestretol s tým, že v jednom z nich bude potrebný strážnik, ktorý má za úlohu sledovať kamery a zaznámenávať nezvyčajné udalosti, ktoré kamery zachytia, hlavne keď natáčajú len tmu a nič viac. Určite mal tento film veľký potenciál, ktorý žial, nebol dostatočne využity. Určite by sa tu uživili nejaké lakačky, ktoré tu chýbali ako soľ. Herecké výkony boli veľmi dobré a uveriteľné. Nightworld - Land of the Dead je taká oddychovka, nesklame , ale ani nepoteší, neprinesie nič nové, ale nudiť sa nebudete. Inak pokračovanie filmu by bolo v celku zaujímavé nakoľko " brána je otvorená" U mňa 50%. ()