Un silencio de tumba

• angličtina The Silence of the Tomb
všetky plagáty

Anette je mladá, krásná a přitažlivá herečka. S partou přátel přijíždí na ostrov, který vlastní a kde žije její sestra Valerie. Anette bohužel nejeví zájem o výchovu svého malého syna Krystiána, ale když je druhý den ráno postýlka prázdná a vedle ní vzkaz s požadavkem na výkupné, nastává zcela nová situace. Je jasné, že nikdo cizí to nebyl, ale kdo z přátel či služebnictva by měl zájem něco takového udělat? (Rodriguez)

darkrobyk

-To jsou supi. Létají blíž a blíž hledajíce mrtvoly.- Jeden ze slabších Francových kousků - spíše mysteriózní krimi s pár hororovějšími scénami, které připomíná A. Christie - Deset malých černoušků. K natáčení westernu s Draculou ani nedojde, jelikož členové filmového štábu postupně skapávají jeden za druhým. Absenci nahoty a gore se snaží nahradit atmosféra, kdy zejména kakofonie zvuků během napínavých scén je až mrazivá. Noční scény by chtělo sledovat v HD kvalitě, která sice je dostupná, leč bez české podpory (alespoň jsem ji nenašel). Doporučit lze jen skalním fanouškům režiséra a sběratelům. ()

petrik11 odpad!

70te roky, odporná móda, desný hudobný podmaz, plytkohlúpy dej a dialógy, to všetko sú atribúty, aby tento odporný šit dostal svoj zaslúžený odpad ()