silentname

Poznám niekoľko ľudí, o ktorých viem, že by tento film určite ocenili. Ale sám seba by som medzi nich určite nezaradil. "Saved By Grace" je na môj vkus film, ktorý tak neskutočne tlačí na pílu svojou myšlienkou, že to absolútne nefunguje. Videl som na tejto stránke ľudí, ktorí nadávali na film 90 Minutes In Heaven. Film sa zdal maximálne kresťanský, no tento je podľa mňa oveľa viac tlačiaci na myšlienku Boha, a že všetko má svoj zmysel. Ani neviem čo viac by som k tomu povedal. Je to film viac TV kvality, dialógy sú veľmi kresťanské, je tam pár dobrých momentov v príbehoch našich hrdinov, ale je to podobné ako keby ste pozerali Vila Rozborila v jeho V Siedmom Nebi. Tlačenie emócií z ľudí nie je v poriadku a tento film to tiež na nás strašne moc skúša. Viem si predstaviť ľudí, ktorí povedia, že je to ohromne ľudské a má to úžasnú myšlienku, ale pre mňa je to citovovydieračský film, ktorý si chce prilákať ľudí čo chodia do kostola k obrazovke. Takže osobne ho ani trochu neodporúčam pozerať. Hodnotenie: D+ ()