Najlepší zabijak

• Česko Nejlepší zabiják (viac)

John Harmon (Steven Seagal) je agent CIA/DEA, ktorý vyšetruje arabských teroristov zachytených v Mexiku. So svojim tímom- zvodnou agentkou FBI Zarou Hayek (Jemma Dallender) a špionážnym pilotom Matthewom Sharpom (Russel Wong)- tentokrát letí do Istanbulu, aby odhalil brutálne sprisahanie. Islamskí extrémisti plánujú použiť drogovú trasu v mexickom štáte Sonora na prepašovanie smrteľných zbraní a vodcov do USA. John Harmon musí odvrátiť útok na Ameriku! (TV Markíza)

tron

„Ak budú milí, dáme im bonboniéru. Ak nebudú, zabijeme ich.“ Keď som si pozrel Najlepšieho zabijaka, mal som za sebou dlhé a traumatizujúce obdobie, pozostávajúce z fakt zlých seagaloviek, v ktorých Seagal vystupoval len málo, nemal v nich skoro žiadne akčné scény, prípadne hral zápornú postavu alebo ho v nich zmlátili, či dokonca zabili (Obchodník z Číny, Ázijská spojka, Zabijak Kondor). Preto bol pre mňa béčkarský Najlepší zabijak návratom k starej škole. Seagal v hlavnej (a kladnej) úlohe a plno akcie, síce mizerne zostrihanej, ale tentokrát mi to nevadilo. Seagal si proste stále ide to svoje. A v titulkoch uvidíte pokazené zábery. ()

Wacoslav1 odpad!

Jaj fuckere Seagale Aj ta tlstá špína dementná 741 pravdu má!!! z tebou to fakt upadá, k vánocům tu máme dárec v pořadí už sedmej sranec!!! Pro svou vylízanou zábavnost zůstane top počinem této (ne)šťastné sedmičky tohoto roku Code of honor. Bezkonkurečně strašnými lejny potom Asijská konexe a teplouš Condor, čím se zapíše toto? A co třeba nejnudnější píčárna u který je za půlku filmu vrchol jeden výbuch auta způsobený dronem a jedna bitka super sádla v sedě za stolem. Ani jsem to nedokoukal, dál to nemá cenu rozebírat.5% ()

eraserhead666

Zpočátku akce málo, špionážních intrik a vzájemného špičkování po kokot. Ale nějak zvlášť mi to nevadilo, bylo to fajn a ke konci se i ta akce rozjede a Seagalovi jde při rvačkách tu a tam vidět do ksichtu. Záporáci jsou docela zajímavý, hrají hlavně ksichtem. Seagal už zase mladým herečkám sahá na nahá prsa, takže rovnováha zůstala zachována. ()

Rominator

John Harmon (Steven Seagal), Zara Hayek (Jemma Dallender) a Matthew Sharp (Russell Wong) musí zabránit dohodě, která by umožnila nebezpečnému teroristovi cestu do USA přes mexické hranice trasou drogových dealerů... Příběh je docela slabý a většina akce není dobře nasnímaná a je špatně sestříhaná. To nejlepší z akce si Seagal šetří do závěrečného finále, protože předtím to jsou pouze čtyři nepříliš dlouhé souboje a jedna střelba z auta. Seagalovi jsem nevěřil ani vteřinu, že řídil kanárkově žluté Camaro, protože v záběrech na Stevena za volantem je okénko u řidiče skoro celé stažené a má normální průhlednou barvu, ale při pohledu na celé auto jsou boční okna zatmavená, aby nebylo vidět dovnitř. Steven Seagal snímek také produkoval. Chris Whitelaw má v závěrečných titulcích kredity jako John Harmon Photo Double a Stand-In for Mr. Seagal. Další info z titulků: Razvan Puiu - koordinátor kaskadérů / Stunt Coordinator, Petre Marin - Stand-by Stunt Coordinator a Ron Balicki - režisér druhého natáčecího štábu / Second Unit Director. Celý film se natáčel v Rumunsku ve městech Bukurešť a Constanta. Contract to Kill je jediný film, který Seagal natočil v roce 2016, protože ostatní tituly byly natočeny dříve, ale dostaly se do distribuce se spožděním. P.S. Steven Seagal stihl ještě natočit cameo roli v již dokončeném filmu Chinese Salesman, hraje zde i bývalý americký boxer Mike Tyson. ()

A.Beech

Šablóna posledných Seechalových filmov: objemná postava, oranžové okuliare na blokáciu modrého žiarenia, kožená bundička, plastické vlasy, pomalá chôdza a minimalistické pohyby, takmer žiadne výrazy tváre, zneškodňovanie protivníkov prostredníctvom skrúcania zápästia, C-čkoví herci a vzhlad filmu...to všetko tu bolo. V podstate to isté, čo v každom jeho filme z tohto obdobia. Ale ja sa na to proste rád pozerám. ()

• Keď John (Steven Seagal) zdvihne zo Zeme Zarin (Jemma Dallender) iPhone, drží ho naopak, hore nemá kameru. Pri pohľade na displej ho ale drží správne, home button má v spodnej časti rámčeka. (ČSFD)
  • V rôznych scénach naprieč filmom nie sú dotiahnuté efekty. Po streľbe častokrát nevidíme krv ani diery po guľkách, po boji s nožom je čepeľ úplne čistá a podobne. (ČSFD)