Noc hvězd

Komédia / Hudobný
Česko, 2016, 100 min

Účinkujú:

Kateřina Brožová (moderátor), Jaromír Soukup

Těšte se na galavečer plný opravdových hvězd, exkluzivních vystoupení a dechberoucích čísel. Přímý přenos slavnostního večera, který Vám Českou republiku představí tak, jak ji možná ani neznáte. (TV Barrandov)

filmfanouch odpad!

Snažíme se oslovit činské investory. Jak to dopadlo? No jeden usnul, druhý byl v šoku a pár dalších odešlo poté co se jim udělalo špatně z české kuchyně. ()

Wishkah odpad!

No pokud sem to dobře pochopil, tak se vlastne jednalo o teleshoping, který propagoval Českou Republiku před čínskými investory... ()

Olík

Drazí a ctění asiaté, tak tohle je naše malá vnitrostátní republička made in TV Barrandov............"Dámy a pánové, paní Kateřina Borožová"!?!?!?!?!?!?!? ()

ludva10 odpad!

Co k tomu říct? Prostě hrůza. Od moderování, po číňany sledující mobily ( když pominu ty co možná natáčeli pořad ), po celkem tragické vystupující ( kteří byli snad skoro všichni z pořadu československo má talent ). Holt i tak je třeba šetřit. ()

ladanda

To byl teda propadák. Dramaturgie dostala pěkně na zadek. Prezentovat českou kulturu roztleskávačkama, to je síla. No, doufám, že to ČÍňani rozdejchaj. ()