Fauda

všetky plagáty
Izrael, (2015–2022), 32 h 52 min (Minutáž: 32–53 min)

Lior Raz, Tsahi Halevi, Samer Bisharat, Neta Garty, Yaara Benben, Doraid Liddawi, Laëtitia Eïdo, Johnny Arbid, Salim Daw, Tomer Capone, Yaakov Zada Daniel (viac)

Vrchní izraelský agent se vrací z důchodu, aby dopadl palestinského bojovníka, kterého považoval za mrtvého. Uvede tak do pohybu řetězec chaotických událostí. (Netflix)

Recenzie používateľa OtokPag k tomuto seriálu (23)

Fauda (2015)

Tak tohle jsem si pustil přes víkend a byl to dobře strávený čas 🇮🇱👍 ()

Episode 1 (2015) (S01E01)

Cukráři pokazili svatební tancovačku ()

Episode 3 (2015) (S01E03)

Paní doktorka je velmi kreativní přepravce a načesaná Amal velmi naštvaná... ()

Episode 4 (2015) (S01E04)

Slovní spojení “sexbomba na baru” může mít v různých částech světa naprosto odlišný význam... ()

Episode 7 (2015) (S01E07)

Výměna zajatců je třaskavé téma... ()

Episode 1 (2017) (S02E01)

No, není to snadnej život na tom pískovišti 🇮🇱 ()

Episode 9 (2018) (S02E09)

Drsnej kraj, tohle pískovistě 🇮🇱 ()

Episode 10 (2018) (S02E10)

Doron truchli sice dobře, ale moc dlouho 😋 ( jinak palestinští brati/ teroristi v slzách působí ještě směšněji ) ()

Episode 11 (2018) (S02E11)

Nemají to Izraelci jednoduchý. Stojí proti hodně přemotivovaný bandě 🤯 ()

Episode 12 (2018) (S02E12)

Jako dobrý, ale proč toho kluka nehodili na ten turnaj v judu? 😋 ()

Episode 5 (2020) (S03E05)

Napadá mě, jak těžkou práci měli teroristi v dobách bez mobilních telefonů. 😂 ()

Episode 7 (2020) (S03E07)

Gaza, výhled na moře dobrej, ale tím to hasne. Strašidelnej svět, tenhle palestinskej Chánov 👻 ()

Episode 8 (2020) (S03E08)

Starej Jihad je hotová ručníkářská celebrita, ale éra mobilů je evidentně nad jeho síly... Sledovačka v Gaze, to je “silná káva” - napínavější jsem snad nikdy neviděl. ()

Episode 9 (2020) (S03E09)

Úvod slušnej, kucí sionistický ukázali, že luxusní výstroj speciální jednotku nedělá. V civilních hadrech pobili elitní benga, který ovládali pouze svojí parádní disciplínu vytahovat se na ženský a děti . Akce v nemicnici je jak z počítačový hry 😋 ()

Episode 12 (2020) (S03E12)

V podstatě šťastný konec. Boxer může v klidu trénovat a dál snít o medailích pro Palestinu. Dá-li Bůh. 👍🤩🇯🇴 ()

Season 4 (2022) (S04)

🇮🇱 Tohle se nedá ve skutečnosti vyhrát, jen držet přijatelnou remízu… ()

Episode 1 (2022) (S04E01)

Při sledování honičky za zlobivcem mám pocit, že jsem v počítačové střílečce. Doron mě moc baví, vidí šmejdy všude 😂🇮🇱 (nutno dodat, že oprávněně) ()

Episode 2 (2022) (S04E02)

Doron: “proč nejsou venku a nezatýkej lidi?!” Kolega:”Dorone, nejsme v Nábulusu”  (ono to bylo poznat jen podle staveb, SPZ vozidel a deště, ne podle lidí - byl to Brusel😵‍💫) Krásná ukázka, jak se ve státech západní Evropy “umí  policie” vypořádat s islámským terorismem. ()

Episode 6 (2022) (S04E06)

Ojebat sledku z dronu, to chce fištrón. Doron a jeho parta má těžkýho soupeře. Navíc to vypadá, že tam někdo u Izraelců “zatraceně práská”. ()

Episode 7 (2022) (S04E07)

Ta ženská je excelentní lhářka a taky “holka do nepohody” 😂 ()