Van Helsing

• USA Van Helsing
USA, (2016–2021), 46 h 36 min (Minutáž: 42–44 min)

Hudba:

Rich Walters

Kelly Overton, Jonathan Scarfe, Christopher Heyerdahl, Paul Johansson, David Cubitt, Vincent Gale, Tim Guinee, Aleks Paunovic, Chad Riley, Jennifer Copping (viac)

Po třech letech v kómatu se Vanessa probouzí do světa pleněného upíry. Spolu s nesourodou skupinkou přeživších bojuje o holý život. (Netflix)

Recenzie používateľa Sayko k tomuto seriálu (3)

Začíná to (2016) (S01E13)

Výborné zakončení "umírající" série. Začíná mě to fakt bavit! 85% ()

Série 2 (2017) (S02)

Druhá série je v porovnání určitě lepší. Je energičtější, člověk si zvykne na některé blbosti, které nám seriál hází před nos a začne ho to opravdu bavit. Z hlediska děje se přesouváme z okoukané a nudné nemocnice ven, kde nám tvůrci ukáží jak upíři za 5 let dokázali změnit krajinu, lidi a celkově obrátili svět naruby. A tohle miluju. Výborně si pohráli s krajinou, domy a tou postapokalyptickou atmosférou, která se člověku zaleze pod nehty a bude se bát každé opuštěné budovy. No a jestli to tvůrci zamýšleli, tak se jim to náramně povedlo. Hudba nebyla tak výrazná a nijak mě neoslovila, ale herci, ti byli skvělí. Byla dost vidět proměna z první série, kdy se do toho tak nevžívali a tak trochu netušili, do čeho jdou. Za to teď mi přišli že si natáčení užívají stejně, jako si užívají i jejich role. Jmenovitě Christopher Heyerdahl, Vincent Gale a Aleks Paunovic, který má neuvěřitelné charisma a mám ho ze všech nejradši. ()

Temné dny (2018) (S02E13)

Výborná série, už se těším na další.. Upíři mají grády! Chtělo by to něco víc o jejich historii. ()