Van Helsing

• USA Van Helsing
USA, (2016–2021), 46 h 36 min (Minutáž: 42–44 min)

Hudba:

Rich Walters

Kelly Overton, Jonathan Scarfe, Christopher Heyerdahl, Paul Johansson, David Cubitt, Vincent Gale, Tim Guinee, Aleks Paunovic, Chad Riley, Jennifer Copping (viac)

Po třech letech v kómatu se Vanessa probouzí do světa pleněného upíry. Spolu s nesourodou skupinkou přeživších bojuje o holý život. (Netflix)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (7)

Série 1 (2016) (S01)

Celkem slabota. Hlavní nedostatek je v mizerném ději, málo práce s tím Helsing a nakonec nim moc herci. ()

Pomoz mi (2016) (S01E01)

Vypadá to celkem lacině. Hlavně scenérie zničeného města. Více než upíry bytosti připomínají zombíky. Bezduché lidožrouty. ()

Vidím tě (2016) (S01E02)

Flashbackový díl. Co se stalo před třemi lety a jak jsem dostali tam kde jsme. + odhalení nějakých "boss" upírů. ()

Zůstaň uvnitř (2016) (S01E03)

Zde jsme se dozvěděli, co jsme dávno věděli. Hlavní hrdinka je naprosto tupá a užitečná je jen tehdy, když se nechá přeprat a pokousat. Což je pokaždé, když s někým bojuje. ()

Drobnosti (2016) (S01E08)

Z malého černocha je celkem bijec. Jednoho pitomce efektivně zlikvidovali, dalšího získali. Seriál mě více a více připomíná seriál The Walking Dead. ()

Naposledy (2016) (S01E11)

Celkem překvapivej díl, ale přesto né moc zajímavej. Škoda dobrých postav. Další epizody půjdou trochu mimo. ()

Začíná to (2016) (S01E13)

Tak nám všichni zradili, někdo obživl a našli jsme ztracené děti. Hurá. Ne kravina. ()