Při oslavě Vánoc na chatě v lese je skupina středoškoláků pronásledována psychotickým vrahem posedlým ikonami hororových filmů. (JasonCZ)

Marceloo

Poznáte tie memečka o amerických filmoch, v ktorých hrajú tínedžerov dávno odrastení herci? Tak tu je to dotiahnuté do úplného extrému, pretože hlavný ''teenage'' hrdina vyzerá, ako keby mal tento rok oslavovať päťdesiatku a jeho partia ''teenage'' kamarátov na tom nie je o nič lepšie. A to nie je jedinou blbosťou v tomto filme, ale práve vďaka svojej uletenosti ma to bavilo. Partiu ''teenage'' charakterov tu počas vianočnej dovolenky na odlahlej chate začne terorizovať krvilačná bábka / loutka, ktorá má až príliš rada hororové filmy. Síce je divákovi od začiatku jasné, ako to celé skončí, ale tu išlo tvorcom skôr o to, aby pobavili diváka, čo sa v mojom prípade aj podarilo. Bola tu aj nejaká krv, nápadité vraždy, z ničoho nič sa tu objavili Soska Sisters a celkovo mi to celé pripomenulo tie časy, keď v hororoch nešlo o to, aby v nich bolo zastúpených čo najviac ''utláčaných'' skupín obyvatelstva, ale o to, aby slúžili pre zábavu. ()