Sonnigsburg

všetky plagáty

Mladá televízna reportérka Savannah (Ann Truong) prichádza do mestečka Sonnigsburg, aby zistila, či by sa tu mohol natáčať jej televízny program. Taktiež sa chce stretnúť so svojou kamarátkou, ale zistí, že tá je pohrešovaná. Po krátkej chvíli strávenej v blízkosti Sonnigsburgu je zrejmé, že zmiznutie kamarátky nie je jedinou záhadou v meste. (Marceloo)

Marceloo

Mladá televízna reportérka Savannah (Ann Truong) prichádza do mestečka Sonnigsburg, aby zistila, či by sa tu mohol natáčať jej televízny program. Taktiež prichádza kvôli tomu, aby stretla svoju kamarátku, ale zistí, že tá sa pohrešuje. Po krátkej chvíli strávenej v blízkosti Sonnigsburgu zisťuje, že zmiznutie jej kamarátky nie je jedinou záhadou v tomto meste. - Sonnigsburg je snaživým projektom z Austrálie. Seriál mal velmi nízky rozpočet, ale vo všetkých aspektoch sa tvorcovia snažili aby to vyzeralo ako seriály komerčných televízií s obrovskými peniazmi. Herci sa tiež snažia hrať čo najlepšie a celkom som si ich sympatické charaktery oblúbil. Tvorcovia sa snažia vyhnúť používaniu digitálnych efektov a radšej chcú vystrašiť prostredníctvom normálne zobrazených duchov. Negatív je tu kvôli nedostatku financií mnoho, ale nemám z toho úplne zlý pocit a som rád, že som to videl. ()