Narco Satánico

• Mexiko Narco Satánico: Cautivos del mas allá (viac)

Vicky je ctižádostivá žena, která touží po nesmírném bohatství. Navštíví tajemnou ženu zabývající se černou magií a ta jí pomůže k vysněnému cíli. Vicky se upíše tělem i duší samotnému Satanovi. Dosáhne svého, ale to jí nestačí. Proto rozehrává další hru, ale to ještě netuší, že jí zábavu přeruší nečekaná návštěva ze záhrobí! (Rodriguez)

hladass

Vicky (taková malá hamižná děvka) k sobě pomocí černé magie připoutá bohatého muže, Ricarda Santamariu, který ji tak má navždy milovat... Po čase, když už by mohl začít mít Ricardo podezření, že je mu Vicky nevěrná, zabije ho Vicky dýkou, kterou dostala od samotného ďábla... Ricardo svou vraždu však nenechá jen tak a vrátí se pomstít v těle svého bratra... No, Terror, sexo y brujería je klasický mexický mišmaš, který Mexičani tak rádi ke konci 80. a na začátku 90. let točili a který se sice tváří jako klasická duchařina, aby se párkrát se změnil v klasickou zombiárnu, s docela slušnou atmosférou a dvěma gore scénami... Myslím si, že mnoha lidem tento snímek nesedne, ale já mám tyhle kousky opravdu rád, takže proč ne... ()

Karamanlis

Priemerný mexický osemdesiatkový horor, v ktorom sa lepšie momenty striedajú s tými horšími. Scenár, pojednávajúci o ambicióznej žene, ktorá si získa lásku majetného muža pomocou temných kúziel jednej čarodejnice a následnej pomste zo záhrobia je vlastne poriadny nezmysel, miestami nemajúci hlavu ani pätu, časté hluché pasáže sú našťastie kompenzované dvoma obstojnými zombie scénami, štýlovo pripomínajúcimi starú dobrú taliansku školu. ()

Rodriguez

Vicky je pěkná mrcha, která spojí síly se Satanem a pomocí černé magie obcuje s jedním chlapem za druhým. Mládí, krása ani peníze nejsou všechno a tak nenasytná Vicky chce stále víc! Ale kde končí pomyslná hranice?! *** Skutečná stopáž filmu: 74 minut. ()