Marc Maron: More Later

Marc Maron

Účinkujú:

Marc Maron

P1tr

Marc Maron je pohodář a svojí povahou pozitivně ovlivňuje vaší náladu při sledování jeho vystoupení, při kterém působí hodně přirozeně a a nezásobuje diváky pouze nárazovými vtipy, ale vypráví zajímavé životní historky, či prezentuje neobvyklé myšlenky v ucelené formě. Je také fajn vidět, že ačkoliv má Maron jistou představu o čem bude mluvit, je jeho stand up výrazně okořeněn improvizací, která umocňuje příjemnou atmosféru. Marc Maron se do mého hledáčku stand up komiků dostal teprve nedávno, ale velmi rychle stoupá v žebřičku vzhůru. ()

Fifer

Jsem rád, že jsem si našel svoji "hipsterskou" show. Proč hispterskou, když Marc není hipstr? Protože tahle show je právě o elitářství. Najít si něco exkluzivního, něco jen pro sebe. Marc Maron nemůže bavit nikoho mladýho, řekl bych. V mnoha epizodách chybí dramatický oblouk, Marc většinu času přiznává, že nejede na hlášky a poenty- jeho komedie je založená na tzv. "stream of consciousnees" a většinu času to žádná opravdová komedie není. Pouštím si ho právě proto, že je out, že nemůže být mainstream, že v době, kdy 20 komentů na ČSFD má i reklama na vložky, tak je tady jeden. A přiznávám se k tomuto trapnýmu elitářství, stejně jako si Maron koupí zesilovač za 14 000 dolarů ke svému gramofonu, aby si pak sám přiznal, že ten rozdíl za tolik peněz nestál. Občas jsem trapnej elitář, ale léčím se, stejně jako si Marc lečí svůj "anger management problem". Mimochodem, Marc samozřejmě zas tak velkej outsider není. U nás asi nikdy nebude trhat rekordy, ale ono každou nulu nejezdí navštívit Obama (Přelom v Marcově kariéře nastal, když do svého podcastu získal i prezidenta, který i s ochrankou přijel k němu domů). ()