Aljak

V podstate pekný film, ale bez výraznejších turbulencií v deji. Teda myslím, že by sa s tým príbehom dalo pohrať aj oveľa viac, lebo všetko prebiehalo na môj vkus až príliš hladko. A ani pesničky ma až tak nezaujali, hoci práve tie mali byť tou podstatnou súčasťou filmu. Ale inak ten rámec deju mal celkom slušné predpoklady na kvalitnú dramancu, no napokon to dosť zaostalo za tým potenciálom, keď vezmem do úvahy ako dokážu Indovia aj zo slabšieho scenáru vyťažiť oveľa viac ako sa núka. ()

Andrea1717

Krásny film plynúci ako pokojná rieka z ktorého dýcha na človeka kľud a a piesne zanechávajú chvenie. Príbeh muža a ženy z rôznych "svetov" a niekoľkých dní keď sa ich cesty pretnú podložené úžasnou hudbou a prostredím Panjábu. ()

Ramanam

Hudební producentka se vypraví do Paňdžábu, aby zde nahrála hudbu pro film, na kterém se po této stránce podílí. Přitom se seznámí se synem místní zpěvačky, za kterou původně přijela, a který je rovněž výborným zpěvákam a hudebníkem. Následné sbližování vyústí v zájemné sympatie, a tak to netrvá dlouho a přeskočí mezi nimi i ona pověstná jiskra. Oba přitom již své partnery mají, takže to bude dozajista prekérní situace... Jako zajímavý náhled do Paňdžábu a hudby, která se tam hraje, to není špatné, ale vůbec mě to nebavilo, dějově nevtáhlo a těšil jsem se na konec. Až tak špatné, abych dal nižší hodnocení to nebylo, ale opravdu čistý průměr. Zde není nad čím bádat a dávám tedy za tři hvězdy. Sugandha Garg předvedla moc sympatický výkon a ani se zbytkem jsem problém neměl, ale vážně nic víc mi to nedalo. ()