Icuka kono koi o omoidašite kitto naite šimau

• Japonsko いつかこの恋を思い出してきっと泣いてしまう (viac)

Když byla Sugihara Oto malá, zemřela jí matka, a tak ji od té doby vychovávali adoptivní rodiče z Hokkaida. Ti ji ovšem jako dospělou chtějí donutit, aby si vzala bohatého postaršího muže, aby byla rodina zachráněna z chudoby. Soda Ren jako mladík přišel o rodiče a od té doby žije s dědečkem na venkově v prefektuře Fukušima. Jenomže děda byl podveden a přišel o hodně peněz. Aby nepřišli o pozemky, rozhodne se Ren vydat do Tokia, aby zde vydělal chybějící peníze. (Zíza)

Jirka_Šč

Mám jen já pocit, že bych hlavní hrdiny tohoto seriálu nejraději nakopal? Paradoxně si ale nemyslím, že by byl zlý scénář. Ano, je to na pěst, ale domnívám se, že tvůrci to takto chtěli. Doopravdy, upřímně jsem přesvědčen, že tací lidé existují a nemusí to být výsada pouze Japonska. Lidé, co se neumí vyžvejknout, útěk je pro ně přijatelnější, myslí víc na ostatní - protože je to jednodušší. Po několika prvních epizodách jsem vyjádřil názor, že v tomto seriálu jsou typické japonské vlastnosti, ale bylo mi vysvětleno, že až tak altruističtí Japonci zase nejsou. Věřím jen částečně - nějakou cílovou skupinu tento seriál mít musí :). Stručně. Úvod mě bavil, pak jsem se naštval a zanevřel, teď jsem s odstupem viděl poslední tři epizody. Nejprve se mi líbily, pak jsem se zase naštval. Doukoukání bylo utrpení, ale finálně to zas až tak zle nehodnotím. Herci jsou doopravdy dobří a svým způsobem jejich výkon oceňuji. ()