Instant Death

Rominator

John Bradley (Lou Ferrigno) letí navštívit dceru, kterou neviděl od smrti manželky Karen. John se stane náhodným svědkem vraždy a Razor (Jerry Anderson) musí tuto situaci vyřešit, ale nepočítal s jednou věcí... Velký Lou Ferrigno nebyl nikdy herec, protože vystačil se svými svaly. Svalové hmoty má Lou ještě dost a vyšší věk prozradí pouze chůze. Největší slabinou snímku Instant Death je příběh a nudné prostředí. Ara Paiaya film pouze nerežíroval. V titulcích je uveden také jako producent, výkonný producent, akční režisér, choreograf soubojů, Lou Ferrignův instruktor bojových umění, kameraman, střihač, Colourist, vedoucí vizuálních efektů / Visual Effects Supervisor a Music Supervisor. V závěru filmu je uvedno, že vznikl v roce 2016. ()

skipik12

Jako hooodne smisene pocity- Rezie na prd,scenar,no,dalo by se vytriskat vic...je to takove moc rychle,ukvapene...asi evidentne z dusledku nedostatku penez...ja nelituju toho,ze jsem to videl,ale asi nikomu nedoporucuju. Uz z toho duvodu akcnich scen,ze hlavni herec ,diky steroidum,ve svem veku neni schopen dat bezne rychlej uder:)...so..be it...ale pro me to slo.....:) ()

Wacoslav1

Nemůžu si pomoct, ale Paiaya je podle mě slušnej režisérskej talent (i když vegetol by nesouhlasil) a škoda, že mu někdo nedá pořádnej rozpočet aby mohl konečně natočit něco nepodfinancovaného. Každopádně líbí se mi, že se ve svých filmech s ničím nesere a po Skin Traffiku servíruje další drsné béčko tentokrát s Ferrignem který se sice hrát pořád nenaučil, ale na svůj věk je na tom fyzicky pořád dost dobře. Hlavní záporák je pak neskutečnej parchant. Ta scéna kdy vypíchne oči jeho dceři a jenom tak mimochodem mu udusí vnučku to bylo něco tak brutálního, že jsem čuměl s otevřenou hubou a následná pomsta si taky nebere servítky. Jak tohle chceš řešit? Okamžitou smrtí! Takže nic novýho pod sluncem, ale já se bavil solidně.60% ()

Morholt

Ferrigno nejenže neumí hrát, ale potíže mu dělá i mluvení a hejbe se jak já po pochodu Praha-Prčice. A pohybu kulturistického geronta je uzpůsobený i rvačky a přestřelky, který patří k těm nejpomalejším, jaký jsem kdy viděl. Ale ono to nepůsobí vůbec nějak protivně. To amatérský pojetí je naopak kouzelný a důležitý je i to, že hlavní hrdina a vlastně ani hlavní záporák se vůbec s ničím neserou, takže krev tu stříká na všechny strany a docela by mě zajímal počet mrtvol. S větším rozpočtem a lepšími herci (Ray Winstone by byl ideální záporák) to sice mohla být béčková pecka, ale i tohle stojí za kouknutí. 60% ()

Lefty86

Tu hnusnou scénu tam já nepotřebuju. Nemám to rád. Ale je fakt že pak divák nesnáší záporáky o to víc! Je to typický akční céčko. Příjemně mě překvapily akční scény a bitky, vypadali solidně i s obrovitým Ferrignem, dobře se mu přizpůsobily. Dávám 3* už jen za to že dali Louovi v jeho věku šanci na akční film. Neherci a blbý dialogy to trochu srážej, ale i tak jsem spokojený, víc jsem nečekal! ()