Horor zložený z viacerých krátkometrážnych snímkov prelínajúcich sa mnohými hororovými subžánrami. Ide o druhú časť rovnomennej antológie z roku 2015. (Marceloo)

Marceloo

Horor zložený z viacerých krátkometrážnych snímkov prelínajúcich sa mnohými hororovými subžánrami. Ide o druhú časť rovnomennej antológie z roku 2015. - Štruktúra je logicky rovnaká ako prvá časť, ale jednotlivé snímky sa mi zdali trochu slabšie, respektíve menej výrazné. Vrcholom je jednoznačne posledný príspevok z dielne sympatickej Karen Gillan, ktorú fanúšikovia žánru poznajú podla fenomenálneho výkonu v Oculus a ktorá už momentálne hniezdi/hviezdi v Hollywoode. Zaujali ešte vraždiace poštáre, smutný príbeh kresleného čarodeja a takmer artová pomsta matky za smrť svojej dcéry. Ja mám tieto nízkorozpočtové záležitosti, ktoré dávajú priestor neopozeraným tvorcom, rád, takže menej ako tri dať nemôžem. + herečka z Oculus + herec z Stranger Things + herec z Sinister, Kristy a Sinister 2 + herečka z Holidays + herec z Oculus a Before I Wake ()